Poslední prázdniny (2006)

Docela zábavné a kdo zná Karlovy Vary, tak se pobavil ještě víc. Karlovy Vary jako horské středisko obklopené horami a s obrovskou přehradou poblíž. Nejeden nalákaný turista se asi bude divit :-)

Hellraiser: Prophecy (2006) (amatérský film)

No musím říct, že se mi tenhle krátkej snímeček moc líbil. Není zde Pinhead, ale je tu Angelique (démon ze čtvrtého Hellraisera). Zpracováním, dějem a hudbou se vrací k původním třem dílům, což potěší. Škoda, že poslední filmy se posunuly úplně jinam. Tenhle film je dělaný na koleně a bez triků, ale je mnohem lepší.

Předvolba 976 (1988)

Tento výborný horor má také o dost slabší pokračování 976-EVIL 2: The Astral Factor = Astrální faktor - Znovu předvolba 976 .

Scanners II (1991)

Paldini to popsal přesně, telepatické souboje telepatů jsou skvělé a padouchům se dostane, co zaslouží. K tomu Davidova sestra ho naučí dívat se cizíma očima a ovlivňovat lidi i na dálku. Důstojné pokračování skvělého prvního dílu.

2001 maniaků (2005)

Tak tenhle horor mě potěšil nejen zpracováním, ale i přítomností ďábelského Roberta Englunda. Už se těším na ohlášené pokračování tohoto filmu pod názvem 2001 Maniacs: Beverly Hellbillys

Maléry pana účetního (1980)

Stará, leč zábavná komedie. Rád bych ještě viděl u nás neviděný díl. Tento film je vlastně již trojkou, třetí film o Fantozzim. a dohromady jich bylo natočeno celkem 10. (u nás uvedeno už 9) 1 Fantozzi (1975)/Zrození pana účetního 2 Secondo tragico Fantozzi, Il (1976)/Nesnáze pana účetního 3 Fantozzi contro tutti (1980)/Maléry pana účetního/ 4 Fantozzi subisce ancora (1983)/Maléry pana účetního 2/ 5 Superfantozzi / Superúčetní (1985) 6 Fantozzi va in pensione (1988)/Pan účetní jde do důchodu/ 7 Fantozzi alla riscossa (1990) 8 Fantozzi in paradiso (1993)/Fantozzi v ráji/ 9 Fantozzi - Il ritorno (1996)/Návrat pana účetního/ 10 Fantozzi 2000 - la clonazione (1999)/Pan účetní opět zasahuje/

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Na jedničku to nemá, ale i tak jsem se příjemně pobavil. A veverka v ráji nemá chybu. Už se těším na třetí díl:-)

Vetřelec ³ (1992)

Osobně se mi líbila víc prodloužená verze ze speciální DVD edice, kde vytřelec nevyleze ze psa, ale z dobytka.

Zmeškaný hovor II (2005)

Ta tenhle horůrek ač je to pokračování nebyl špatný, akorát bych řekl že byl překombinovaný. Člověk se baví nad tím kam až technika v Japonsku dospěla. Jsem zvědavej kdy dorazí videofony k nám! A mimochodem už se na nás řítí americká předělávka (jak jinak, že?) One Missed Call (2007)

Bláznivá komedie 3 (1994)

Já jsem se docela bavil, hlavně na začátku při operním představení Romea a julie :-)