Scanners (1981)

Skvělý horor s Michaelem Ironsidem jako hlavním padouchem. Zajímavě natočený a vcelku originální horor a k tomu ještě výrazná hudba.

Nebezpečná rychlost (1994)

Jeden z nejlepších akčních filmů let 90-tých. Nenechá Vás vydechnout od začátku až do konce!

Casper (1995)

Tan tento Casper se mi moc líbil. Má svou poetiku a je velmi zábavný nejen pro děti, ale i jejich doprovod. Christina Ricci se proměnila ze zachmuřené (skvělé) morbidní dívenky z Addamsovi rodiny na pohlednou mladou dívku. Také se zde na chvilku v roli živého Caspera mihne Dewon Sawa, který zazářil později v hororech Ruka zabiják a Nezvratný osud.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Skvělý, opravdu skvělý seriál. A k tomu skvěle nadabovaný naší hereckou elitou. Trvalo mi než jsem tomu seriálu přišel na chuť, ale teď ho zbožňuju. Bodré podoledne, ty ženská jedna hloupá, dobře mě poslouchejte nebudu to víckrát opakovat - to jsou repliky na které nikdy nezapomenete.

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Troufám si říct, že Epizoda V. je nejlepší ze Star Wars, napínavá a špatně končí. Ty co ji viděli v kinech, museli prožívat 3 roky muka než se dozvěděli jak to dopadne v Epizodě VI.

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Teď když jsem viděl Epizodu I-III se mi epizoda IV líbí ještě daleko víc. I když mezi Epizodou III a IV je rozdíl v premiéře 28 let, krásně do sebe zapadají. Původní trilogie je dějově daleko lepší než ta nová.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Konečně, trojka konečně spojila celou ságu dohromady, ikdyž přerod Anakina na Dart Vadera se mi zdá celkem odfláknutý. Je skvělé, že ke konci filmu vše směřuje k Epizodě IV. a to včetně geniální hudby. Jsem spokojen

Sudá a lichá (1978)

Jedna z nej komedií Buda Spencera a Terence Hilla.Rvačky, pěstní souboje, hazard, náklaďák plný delfínů,Casino plné stupidních protivníků a FAZOLE NA CIBULCE. Pokaždé když tento film vídím, musím si je taky udělat. Prostě klasická komedie osmdesátých let. Jo a dal bych si konečně tu pistáciovou!

Oskar (1967)

Skvělý film Louise de Funese. Jde na něm sice vidět, že se odehrává převážně jen v jednom domě, ale skvělé výkony herců a výborné zápletky plné nedorozumění z ní dělají příjemnou komedii. Není divu, že s ní Louis de Funes slavil úspěchy na divadelních prknech přes 10 let. Zaslouženě mu dávám plný počet.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Za mě spokojenost. Již je to pátý díl a bavil mě. Sice jsou to vlastně dva filmy v jednom, ale za mě dobrý. Doufám, že v šestém díle se sejdou všichni zajímaví přeživší z obou sériií dohromady, porazí INGEN a lidé i dinosauři si budou žít spokojeně až do smrti :-)