Zásek (2021)

Od francouzských komedií očekávam obecně vždycky hodně, ale tohle byl bohužel dost nevyužitej potenciál vzhledem k největšímu tématu součastnosti, Danny Boon nezklamal, ale jako celek slabota..

Záskok (2020)

Jestli mi paměť dobře slouží, tak jsem nikdy nedal tak nízný hodnocení filmu o záměně identit/dvojnících atd, ale tohle byla fakt slabota u který mě trošku rozesmála fakt jenom jedna hláška..

Zátoka ticha (2004)

Rory Culkin sice nikdy nedosáhnul slávy a úspěchů jako jeho starší brácha Macaulay a možná proto jsem byl na tenhle film tolik zvědavej.. je to film o tom, jak se může dětská legrácka změnit v tragédii a během pár minut změnit několika lidem život.. na Zátoce ticha se mi líbilo dětský obsazení když nepočítam několik dospělých herců ve vedlejších rolích.. rozjelo se to hned na začátku a od chvíle co přijeli k řece jsem už jenom napjatě sledoval jak skončí výlet týhle dětský skupinky.. možná jedno z nejlepších dramat co jsem kdy viděl..

Závrať (2009)

Nadprůměrnej mix survivalu a hixplotation hororu.. tohle mi fakt sedlo a ani chviličku jsem se nenudil a takhle by to mělo bejt.. žádný hluchý místa kde se nic neděje nebo se kecá o hloupostech, jenom otázka přežití.. mělo to svižný tempo a chválim i hudbu..

Zbav nás od zlého (2009)

Tady snad ani nejde nezmínit Straw dogs ikdyž se vlastně nejedná o remake.. Zbav nás od zlého mělo přece jenom něco do sebe.. rozdíl vidim v tom, že zdejší burani mi lezly ještě víc na nervy než ty ze Straw dogs, protože když vezme spodina zákon do vlastních rukou tak z toho nevzejde nic dobrýho.. syrovej film s mrazivou atmosférou a ta hudba taky na náladě zrovna nepřidá.. i v Evropě se točí špičkový filmy !

Zelená míle (1999)

Pro mě je tohle nejlepší film všech dob :)Vůbec nemůžu souhlasit s tim, že Zelená míle je až na 5. místě v žebříčku. Na konci jsem brečel tolik, že sem musel odejít z obejváku a v koupelně jsem brečel ještě několik minut :( Těžko už na tomhle světě uvidim lepší a dojemnější film :)

Zhasni a zemřeš (2016)

Upřímně nechápu, proč má tohle tak vysoký hodnocení.. byl jsem na to dost zvědavej, ale už ve třičtvrtě filmu jsem si uvědomil, že určitě nebudu odcházet spokojenej.. špatnej horor to určitě neni, ale nechalo mě to naprosto chladným.. většina lekaček na mě nefungovala a o nějakým dobrým příběhu bych taky nemluvil a atmosféra mi přišla tuctová a to by se u hororů, který jdou do kin nemělo stávat..

Zhoubné zlo (2021)

Neni to starej James Wan na kterýho jsme zvyklý a zdá se, že se vydá novou cestou proti který osobně nic nemam.. Zhoubné zlo je podle mě jeden z nejzásadnějších hororů posledních 10ti let a jen tak se na něj nezapomene a James Wan opět nastavil laťku vysoko.. tady nemám co vytknout..

Zilionáři (2016)

Tak jsem dneska musel bohužel opět kroutit hlavou, když jsem zjistil, že tomu zdejší kritici a znalci udělili pouhých 55%.. to mi hlava nebere, protože tu Zach opět skvěle zahrál losera a blázna a vtipných scén tu bylo opravdu dost.. námět sice neni zase tak originální a cool, ale mohlo to dopadnout i hůř..

Zkažená mládež (2007)

Tenhle film by měli pouštět na všech základních i středních školách protože přesně ukazuje jak to může dopadnout když se to s šikanou přežene. Hlavního hrdinu hrdiny Joosepa mi bylo fakt líto:(