Jack Reacher (2022) (seriál)

Vlastne je to taký béčkový pokus,ale úspešný na celej čiare.Jack Reacher v novej nezameniteľnej postave ,so slušným humorom a údernou silou..

Kód 355 (2022)

Ja neviem pre aké IQ bol tento film natočený,pretože z toho sršala brutálna stupidita ,ktorá sa pri majors málokedy vidí.

Jak jsem se stal gangsterem (2019)

Drsný a zároveň uťahujúci satyrický  pohľad na jedného nemenovaného poľského gangstra 90-tych rokov.Filmársky slušne zvládnuté.

Strašidlo (2020)

Zvláštny príbeh,akoby z iného sveta,ktorý podporuje kamera v nečakaných,ale logických záberoch.Silne artové,ale zaujímavé.

Klan Gucci (2021)

Som v rozpakoch,lebo všetci herci svoje role až afektovane prehrávali,ináč slušný príbeh.

Ulička přízraků (2021)

Pomaly sa rozbiehajúci a rozvetvujúci príbeh o klamaní telom s neblahými následkami.Výborná nenápadná,ale všetko zachycujúca kamera podložená až mystickou hudbou.Panoptikum zatratených duší.Ale stále prekvapivo hravý a predsa akoby úplne iný režisér Guillermo del Toro.

Matrix Resurrections (2021)

Myslia si,však matrix je pojem,vyrazme z neho ešte nejaké chechtáky.Teda podľa mňa,úplne vedľa.

Jak jsem se zamilovala do gangstera (2022)

Príjemné prekvapenie od susedov,s výbornou filmárinou.Miestami veľmi výstižná,až drogovo sa hýbajúca kamera,na získanie obrazu o ich pustošivom vplyve na človeka.Geniálne použitá hudba,ktorá zvýrazňovala obraz a strih.Chvíľu ostane v mysli a to už niečo znamená.

Králova dcera (2022)

Neviem čo sa deje s filmovým priemyslom , ale toto bolo veľmi úbohé.