Padesát odstínů šedi (2015)

docela chápu, že to hodně lidí odsuzuje.. knížku jsem četla a nejsem úplně její fanoušek a film se s knihou samozřejmě nedá srovnávat.. každopádně jsem od toho čekala míň.. herci pro mě nejsou nijak známí a musím říct, že jim role celkem sedly a i hudba mě k tomu bavila.. takže ok, nebudu tak kritická a ty 3 hvězdy dám..

Pixely (2015)

Musím říct, že jsem čekala, že to bude pěkná blbost, ale celkem mě to příjemně překvapilo. Docela jsem se i pobavila.. Nicméně to bylo hodně kouzlo kina, na 4 hvězdičky to nemá.

8 MM (1999)

Dobrý film, ale konec se mi moc nelíbil, z toho důvodu jednu hvězdičku ubírám.. škoda, nicméně Cage super, námět k zamyšlení..

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

vidět to v televizi, tak tolik hvězdiček nedám, ale v kině se mi to prostě fakt líbilo, napětí a akce od začátku až do konce :-)

Samotáři (2000)

úžasné herecké výkony a příjemná hudba, ale že by mě to nějak dál víc oslovilo.. to ne..

Znovu zamilovaná (2012)

francouzské filmy moc nemusím, ale musím přiznat, že tento je jeden z těch lepších.. a proto dávám 3 hvězdičky..

Den před krizí (2011)

to téma mi prostě není blízké.. už jsem si tento film pouštěla několikrát a nikdy jsem ho nedokázala dokoukat.. herecké obsazení dobré, nemám prostě co vytknout.. ale nemůžu hodnotit, když jsem to nikdy neviděla do konce a nechci dávat málo hvězdiček..

Zimní příběh (2014)

mám z toho takové smíšené pocity.. chvílemi jsem si říkala, že to je fakt blbost a zbytečně přehnaný, ale holt je to fantasy, takže to tak asi má být.. proč ne, celkově to mělo dobrý nápad a líbilo se mi i herecké obsazení, a proto hodnotím průměrem až lehce nadprůměrem..

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

viděla jsem to hodnocení tady a přesto jsem nečekala až toto.. opravdu zklamání, větší blbost už jsem dlouho neviděla..

Přijde letos Ježíšek? (2013)

čekala jsem teda lepší konec, ale každopádně oceňuji snahu o vánoční tématiku u českého filmu..