Single Man (2009)

příběh mě bohužel až tak nechytil, ale musím pochválit herecké výkony a hudbu

Kosmáček (2012) (TV film)

Kosmáček? Šelmička? áchjo, to je teda nuda.. nemám ráda německé pohádky a tato není výjimkou..

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

přišlo mi to až jako pohádka, ale zasmála jsem se a jako víkendový odpočinkový film si myslím, že je to výborné :)

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Můžu říct, že první díl se mi i líbil a těšila jsem se na další, ale každým dílem to bylo horší a horší.. a toto? Věřím, že v knížce to tak špatné být nemusí, ale ve filmu mě to prostě nebavilo..

Koupili jsme ZOO (2011)

Tento film je absolutně dle mého gusta.. žádná přehnaná romantika ani bolestné scény.. prostě super rodinný film, na který bych se mohla koukat klidně každý týden! :)

Nespoutaný Django (2012)

Tento žánr není můj šálek kávy, nicméně na to můj přítel chtěl jít do kina, tak jsme šli. Příběh poutavý, samozřejmě spousta krva, báječné obsazení. Místy mi ale přišla nevhodně vybraná hudba a vadila mi scéna se zastřelením koně.. No ale každopádně kvalitní film, který zanechá určité pocity..

Occamova břitva (2012) (TV film)

na tv film a ještě k tomu český je to celkem fajn podívaná.. Ondra hrál výborně, ale přeci jenom mi k němu více sedí jiné role.. otevřený konec je sice zajímavý, ale tentokrát mě to spíš naštvalo..

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Jelikož jsem na tomto filmu byla v kině na 3D, tak to má hvězdičku navíc, protože to byl chvílemi vážně fajn zážitek. Nicméně začátek mi přišel nudný a zdlouhavý a celkově jsem od toho čekala víc. Každopádně nádherná příroda a zajímavý příběh tento film drží na vysoké úrovni :-)

Jump street 21 (2012)

No musím říct, že to pro mě bylo celkem velké zklamání. Původně jsem na tento film chtěla jít i do kina, ale jsem docela ráda, že jsem za to zbytečně neutratila prachy. Na víkendový film sice docela dobrý, člověk se i chvílemi pobaví, ale nic víc než průměr to není.

Temný rytíř povstal (2012)

na padoucha, jako zahrál Heath Ledger, už nikdo nemá.. nicméně musím uznat, že to byla skvělá podívaná! :)