Lví král (1994)

krásný příběh, krásná hudba, velmi dobře zpracované.. jako malá jsem tuhle pohádku milovala a i dnes se na ni znovu ráda podívám..

Je to i můj život (2009)

Velmi smutný film. Člověk by takový film jednou za čas měl vidět, aby si uvědomil, že většinou řeší jen maličkosti a začal si vážit svého zdraví. Víc ani nemám co dodat...

Divočáci (2007)

Jeden z nejlepších filmů o motorkářích. Konečně se nejedná o žádné závody a černošské gangy, prostě parta chlapů sedne na mašiny a jede vzhůru vstříc dobrodružství a pohodě. Skvělá zábava!

Temný rytíř (2008)

Komiksové příběhy moc nemám ráda, ale Temný rytíř je dokonalý. Velmi dobře zpracované, krásná hudba a úžasní herci. Především musím pochválit H. Ledgera, protože dokázal, že jsem Jokera fakt nenáviděla a měla jsem sto chutí v kině vstát a praštit ho :-D Christopher Nolan je prostě pan mistr!

Velký Joe (1998)

Příjemný odpočinkový film. Joe je super opičák a Charlize Theron se mi tam také opravdu moc líbila. Obsahuje to dojemné momenty i chvíle napětí + příjemná hudba, takže já tomu nemám moc co vytknout :-)

Patologie (2008)

Po celou dobu filmu jsem se nepřestávala divit. Nejdřív jak se takové zvěrstvo může na patologii dít, pak jak se do toho mohl krásný Milo uvrtat. Thriller je to asi slabý, ale celkově mi to přišlo zajímavý a nic podobného jsem zatím neviděla..

Škola princů (2010) (TV film)

Myslím, že toto je jedna z těch lepších novějších českých pohádek. Matouš Ruml a Pavel Liška tam opravdu padli. Já si u toho hezky odpočala a docela se i pobavila, takže dávám 4 hvězdy.

Happy Feet (2006)

Takový průměrný animák vhodný spíše pro děti. V kině to mělo jisté kouzlo, ale v televizi by mě to nejspíš moc nebavilo. Tučňáčci se mi ale celkem líbili, proto 3 hvězdy.

Čokoláda (2000)

Nevěděla jsem, co od tohoto filmu čekat, a možná právě proto mě tolik překvapil. Zajímavé městečko, zvláštní příběh žen "cestovatelek" a kouzla čokolády. Nenudila jsem se a pořád čekala, jak to vlastně dopadne. A opravdu to skončilo jinak než jsem čekala, ale konec dobrý - všechno dobrý!

Přátelé (1994) (seriál)

Sice jsem určitě neviděla všechny díly a ani jsem to nesledovala nějak pravidelně, ale stejně Přátelé patří mezi moje nejoblíbenější seriály. Prostě fajn zábava!