Wind River (2017)

Taková spíše komorní kriminálka s pár akčnějšími momenty. Chvílemi mi to připomnělo Fargo. Renner se mi o trochu více líbil v The Town. Škoda strašně jednoduché zápletky, mohlo to být o něco zasukovanější.

Contratiempo (2016)

Hodně povedené. Ke konci trochu překombinované, ale i tak velmi zajímavé. Závěr parádní. Španělé umí. Shlédnuto se slovenskými titulky.

Králové hor (2015)

Banální příběh o přátelství chlapce a orla. Nikde není řečeno, proč otec tak špatně se synem vychází, ani co se stalo s matkou. Jean Reno v roli hodného strejdy. Vizuálně je to ovšem nádhera.

Vymahač (2016)

Nudná konverzace, u které jsem usnul. Nic nového ani převratného.

Dárek (2015)

Mně se teda ten konec líbil, po dlouhé době obstojný thriller. Pěkný dáreček:)

Mělčiny (2016)

Banální příběh, solidní začátek, lovely Blake Lively. Mělo to našlápnuté dobře, chtěl jsem dát 3 hvězdy, dám 2. Tak zprasených posledních 15 minut jsem dlouho neviděl. A o konci se ani nebavím. Nedávejte prosím parybám mozek, to uměl jenom Spielberg. Digitální efekty velmi zdařilé.

To (1990) (TV film)

Kniha je na jasných 5 hvězd, tento tv film mě bavil v první části. Děti to dobře zahráli. Jejich dospělé verze ale bohužel už ne. Kinga je těžké číst, nato natočit. Jsem zvědavý na verzi z roku 2017.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Až na ten konec, který jsem moc nepobral (čekal jsem nějaký hnůj ze života Hankse a toho druhého jantara), se na to dalo podívat. Věc, které se v blízké budoucnosti můžeme lehce dočkat.

Fúsi (2015)

Ach! Já ty Seveřany prostě miluju. Fúsiho si musíte zamilovat. Je to takový ten hodný ňouma. A ti na růžích ustláno rozhodně nemají. A dnes už vůbec. O to víc mu člověk fandí. Pohladí u srdce.

Mafiáni (2015) (seriál)

Za 2 dny, jsem to celé sjel. Konečně mám trochu přehled - v týdnu jsem se díval na slovenský Únos a je to teda kvasnicová pomazánka proti těmto zajímavým dokumentům. Líbí se mi i "výchovný" aspekt.