Smrtelná nákaza (2006) (TV film)

Nevím jaký konec by jste lidi čekali, pokud by došlo k pandemii na celém světě? Boží zázrak snad? Konec takový, přesně stejný, co jste viděli. Lidstvo papa-leda by pokračoval formou Šíleného Maxe :)

Noční hra (2018)

trochu podobné-Hra-s Douglasem :) pobaví a odreaguje

Vpich (2011)

Tak je to se vším :) Nasrat lidem, ať chcípnou

Takový je život (2000) (seriál)

V každém díle je kus pravdy o životě-velmi zajímavý seriál :)

Nová šance (2017)

Z vlastní zkušenost vím, jaké je to přijít o milovanou bytost a jak těžké je zapomenout. Tyhle filmy mi to vždy připomenou. Už ale vzpomínám jen s láskou a nádechem smutku, jak byl osud krutý. Život však jde dál. Knedlík v krku, když vidím jak to dopadlo-bojovat znamená někdy vyhrát :)

Bílý palác (1990)

Vzhledem k tomu, že se jedná o rozdíl pouze 13let, nevím o čem tu melete lidi. Možná se vám zdá, že naopak je to naprosto v pořádku-v tom případě jste pokrytci a víte hovno o životě. Mimochodem její životní partner Tim Robinns se kterým žije od 1988 a má s ním dva syny je stejně starý jako James Spader -tudíž je zřejmé, že věkový rozdíl nehraje roli, pokud se dva milují :P

Líbáš jako Bůh (2009)

Ti z vás, co dali odpad jste pokrytci-herecké výkony byli excelentní a bavila jsem se. Kdejaké sračce vyprodukované v USA dáte plnou palbu a mě se chce řvát vzteky.

Grimm (2011) (seriál)

Tady nejde o to, jestli je to kravina, nebo na,ale o to-zda věříš postavám. Já na 100%. Je velmi smutné, že naše seriály jsou ubohé a hercům věřím jen to, že prostě berou za roli peníze, ale nejsou jí.U seriálu Grimm vidíš vše-emoce, strach, lásku, nenávist a dokonce i věříš překombinovaným přeměnám :D