Cesta bez návratu (2017)

Arnie to podle mého názoru zvládl na výbornou. Taky je už čas aby zahodil pistole a granáty-tady dokázal, že zvládne i dramatickou roli, i když mu docela pomohlo, že viník jeho tragedie byl tak nesympatický. Litovala jsem oba.

Amélie z Montmartru (2001)

Je mi to vážně líto. Asi jsem přestala snít, anebo jsem to nikdy neuměla.Tahle slátanina mi připadala připitomělá. No jak říkám závidím všem, kteří to umí. Život, který žiji se mi nelíbí, jsem ale příliš zbabělá abych s tím něco dělala.Snění jsem dávno pověsila na hřebík.

Zločin z lásky (2010)

Upřímně nevím, co to mělo společného s láskou spoiler: Jedna čůza vystřídala jinou a byla ještě horší,než ta původní.

V pasti (2018)

Není mi moc jasné, co bych musela vidět, abych se okamžitě snažila zasebevraždit :(

Vadí nevadí (2018)

Viděla jsem už větší kraviny a tady se mi líbil černohumorový konec :D

Profil zločinu (2009) (seriál)

Tenhle seriál se naprosto vymyká všem jiným na podobné téma. Nabyla jsem dojmu, že většina obyvatel Francie jsou asi psychopaté :D

Domácí péče (2015)

Příběh dobrý, jen mám obrovský problém dívat se na vychlastaný ksicht Polívky. Je vidět, že se to na něm už pořádně podepisuje-červený noc a žilkovité tváře-fujtajxl. pro mě to není žádná celebrita, jen notorický ochlasta. Vilhemová mi v tomhle filmu byla velmi nepříjemná a to ji jinak mám ráda.Hlavní představitelka výborná, lidská a uvěřitelná-prakticky kvůli ní jsou 2* navíc.

Stejně tak jiný jako já (2017)

No nevím, co si mám myslet-tenhle film rozhodně stojí za to vidět.Má to sice jen 55%, ale podle mě je to silně podhodnoceno. Nikdo nechce slyšet příběh, jak se nějaký bezdomovec dostal na ulici. Málokdo si uvědomuje, že nějaký 60ti letý muž tam nespadl z nebe. Měl nějaký život a práci a historii-ne to nás vlastně ani nezajímá-vidíme jen špinavého a někdy násilného ,,týpka,, tak alou pryč. tenhle film, je podle skutečné události a s výbornými hereckými projevy. Pomalá stopáž, je tu plusem a ne mínusem

Hotel Artemis (2018)

No hodnocení divně nevyrovnané-já jsem spokojená :)