Černočerná tma (2000)

No vzhledem k tomu, že prvních 10 minut filmu s kamerou, která se třese jako sulc a hovno jsem viděla to vzdávám. Ani nemusím chlastat, točila se mi hlava zadara

Osudový dotek (2004)

Co všechno se dá zkazit při nápravě chyby :)

Šifra Karla Velikého (2008) (TV film)

Jako televizní film skvělé. Mě to Indiana Jonese nepřipomínalo a mimochodem, padouši u Indiho bývají za ještě větší blbce pokud se nepletu. Doporučuji, líbilo se mi to

Tudorovci (2007) (seriál)

No kdyby obsadili herce, který by odpovídal profilu Jindřicha zřejmě by to moc ke koukání nebylo, ale takhle to šlo :) Jen jaksi nechápu proč na roli Anny Klevské nevybrali opravdu ošklivou ženu, tahle byla pěkná.

Za rozbřesku (2006) (seriál)

Mám jedinou výhradu-za celý seriál ani jednou nevyvenčil chudáka psa :(

Megalodon (2002)

Ano, je to kravina, ale my tzv. páni tvorstva děláme vše proto, abychom zničili svět sami. Cožpak víme co kde může žít a stejně pořád otevíráme Pandořinu skříňku a myslíme, že nám vše projde. Doufám, že se jednou najde protivník, kterého nezdoláme a svět konečně půjde do hajzlu a necháme přírodu v klidu. Možná by se třeba mohl vrátit nějaký ten raptor :)

Čertova nevěsta (2011)

Mám dojem, že panu režiséroví už vážně hráblo. Připitomělý čert a praštěná asi 35letá tupá královna, hrající tu nejspíš sedmnáctku? Co to jako má být? Pro děti, nebo dementy fuj....žíši teď koukám, že jsem jí ještě ubrala v době natočení měla už 40. Došli nám princezny?????

Klikař Charlie (2007) odpad!

Za sebe můžu říci, že jsem dlouho nic tak trapného neviděla. Tohle teda není zábava, nejsem pruderní, ale zařadila bych to do porna

Casino Royale (2006)

Po druhém shlédnutí musím zvednout na plný počet. Bylo to opravdu skvostné a nejlepší Bond vůbec