Léto s kovbojem (1976)

Zase jsem po dlouhé době koukla na tenhle film a téměř mi nezmizel debilní úsměv z tváře :)

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

nechápu tohle hodnocení. Proč čumíte na filmy o hledání pokladů, když nemáte doprdele žádnou fantazii?

Partička (2011) (pořad) odpad!

velice ubohé a to doprdele za to dostávájí plat.....hnus

Lepší pozdě nežli později (2003)

Nebudu skoupá, tenhle film a lepší už to nebude je moje srdeční záležitost.  Přijde mi vtipné i to, že mnozí zde si myslí, že pro lidi nad 60 je sex asi sprosté slovo. Řeknu vám jedno tajemství. tak jak se cítíte ve 40ceti se s největší pravděpodobnosti budete cítit i po té šedesátce. Není to o věku, je to v hlavě. Jistě ta těla už nejsou co bývaly, ale to konečně poznáte sami. City a chutě zůstanou. Láska je láska :)

Poločas štěstí (1984)

Nostalgicky jsem se vrátila do let, kdy sice nebylo zboží ,které je k mání dnes, ale lidé měli k sobě rozhodně blíž. Takže ono nebylo všechno špatně, jak se nám snaží namlouvat

Vedlejší účinky (2013)

Nesnáším Zetu-Jones a tenhle snímek rozhodně neprospěl abych změnila ,názor je to kráva

Černočerná tma (2000)

No vzhledem k tomu, že prvních 10 minut filmu s kamerou, která se třese jako sulc a hovno jsem viděla to vzdávám. Ani nemusím chlastat, točila se mi hlava zadara

Osudový dotek (2004)

Co všechno se dá zkazit při nápravě chyby :)