Bláznovství (2008)

první polovina mi přišla naprosto famozní, druhá už sklouzla do nepříjemné jednoduchosti až primitivnosti a všemožných klišé..možná to bylo i tím, že jsem film viděl nadvakrát a druhou polovinu v jiném stavu, nicméně za celkový dojem a ústřední myšlenku si ty 4 přece jen zaslouží

Nedovo zázračné vzkříšení (1998)

milý irský filmek s nádherným venkovem, přírodou a jak už někdo psal - hlavním excelujícím duem připomínající dvojici lemmon matthau, nenaplněný potenciál celého námětu zamrzí, ale jako celek mě film nezklamal

Trasy myšlenek (2012)

úžasná jízda, která potěší vizuálním zpracováním, nabízející úchvatné obrázky skvěle doplněné naprosto parádní hudbou Sofa Surfers a zajímavými rozhovory, před projekcí doporučuji posilnění vnímání

Country Club: První směna (2009)

solidní a zábavný kraťásek, jen mi trochu vadí těžko uvěřitelná realičnost, na které to má přitom asi být postaveno a předvídatelnost, ale bavil sem se povětšinou velice příjemně:)

Tropická bouře (2008)

úvod je famozní, takže trochu moc namlsá na zbytek filmu, který už je trochu slabší, ale pořád pěkný mix parodie na akční filmy a trefuje se i do hollywoodu jako celku, což se mi líbí

2 $ocky (2011) (seriál)

moc nechápu lidi, co hodnotí po jednom až dvou dílech :) nicméně seriál je to vskutku milý, místy lacinější, ale postupem času překvapuje množstvím různých slovních hříček a poměrně promyšlených vtípků, kterých jsem si zpočátku asi moc nevšímal, teď je již očekávám a i proto 7/10

Fido (2006)

zajímavý, kvalitně natočený film se sympatickým nadhledem, místy poměrně vtipné, dějově bohužel nic překvapivého - jasný průměr, ale okouzlila mě atmosféra malého amerického městečka 50.let a samozřejmě Carrie-Anne

Sedmikrásky (1966)

tohle je solidní úlet, který vyžaduje tu správnou "náladu" a kopu nadhledu.. dialogy, až na vyjímky, plitké, ale tady jde hlavně o vizuální stránku a nějaké to zamyšlení na závěr..

Hezké vstávání (2010)

docela milá komedie, až na ten klasický záverečný "kouzelný převrat"... ale jinak mě bavila:)

Waynův svět (1992)

tohle dílko je potřeba brát s velkým nadhledem a s tím, že autoři to prostě nemyslí vážně, což ale dokazují v dosti malém počtu scén, nicméně povedený závěr mě přesvědčil ke 4hvězdám:)