Pozemšťan (2007)

Určite zaujímavá myšlienka, o ktorej môže každý z nás premýšlať, lenže samotný film ju nevyužil tak ako by mohol. Tak ako poznamenali pár krát samotné postavy, častokrát ide o výklad učiva základnej a strednej školy a ku skutočnému vtiahnutiu počas 90 minút takmer nedochádza. Napriek tomu hodnotím 3*, vzhľadom na to že dokážem ocenit podobné filmy a vytvorenie takejto komornej a zaujímavej atmosféry.

Jak funguje vesmír (2010) (seriál)

Naozaj podarené animácie a zaujímavé nové informácie, ktoré v iných podobných dokumentoch absentujú. Napriek tomu, že niektoré scény sa behom všetkých tých častí až nepríjemne opakovať, vedel by som si predstavit a nenechal by som si ujsť, keby niečo takéto spracovali v 3D. Len si predstavte vidieť v 3D Slnko, ako červeného obra, vychádzajúce spoza horizontu...

Zrození Planety opic (2011)

Dalo sa na to pozerat. Skutočne postavy opíc ktoré toho veľa nenahovorili boli omnoho sympatickejšie a zaujímavejšie než tie ľudské. Ako výnimku by som vyzdvihol Davida Hewletta. Čo sa týka ukončenia, bol som trochu zmätený, až následný úplny koniec ma uspokojil, že prečo vlastne bola schopna ta planeta opíc vzniknút, z tlupy tých čo ušli. Každopádne by som ocenil dvojku, ktorá by rozprávanie dokončila, pretože jeden film mi nestačí. Či sa jej ale dočkáme?

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po prvej serií určite za 5*. Snáď to v druhej nepojde dole kopcom, ale naopak vygraduje, tak ako to záver série naznačuje.