Mistři drinků (2022) (pořad)

Pastva pro oči - ty barvy, waw. A zřejmě i pro chuťově buňky. Za mě top kousek Netflixu!

Top Gun: Maverick (2022)

To byla nádherná podívaná. Šla jsem do kina s jistým očekáváním, vše se naplnilo a dokonce jsem dostala víc, než jsem chtěla. V kině pecka

Sorjonen (2016) (seriál)

Tak to byla vážně metla! Každý případ mě vtáhl, při každém mne mrazilo. Malý spoiler: musím pochválit konce případů, ve kterých byli padouši vždy lapeni reálně a bez okolků. Naopak nikdo neřešil, že by třeba Janinu a spol mohl taky někdy hlídat nějaký kolega ze sboru, když se ví, že po ní jdou 🤣🤷

Batman (2022)

To se vážně povedlo. V žádném případě nesrovnávejte s ostatními batsnímky, to zkrátka nejde. Tohle je z úplně jiného těsta a Pattinson je vynikající! Věříte mu všechno - když je za Bruce, máte depku s ním. Zoe Kravitz je zatraceně přitažlivá Catwoman, nejspíš proto dostala víc prostoru, než by se dalo čekat 😊

Duna (2021)

Epická podívaná. Spoiler: chyběl mi tam Petir a důležitá informace o původu Jessicy, kterou se jinak dozví jen čtenáři. A obsazení černé ženy do role bílého muže? To bylo vážně pro smích. Toto všechno jsou ale jen zrnka písku v jinak perfektní Duně, která věrně kopíruje knižní předlohu, včetně spousty trefných dialogů. Vytáhnout a zfilmovat z nadupané knihy to, co pochopí i nezasvěcení, se tentokrát povedlo (narozdíl od Lynchovy verze). Hudba jen dokonale podtrhla strhující podívanou, která se nás snaží připravit na ohromující finále. Jen tak dál, moc se těším. Rebecca mile překvapila, táhla celý film kupředu.

Psychiatr - Anděl temnot (2020) (série)

Tak to byla vážně síla. Obě série perfektní, Anděl temnot možná o pár bodíků lepší. Evans i Dakota herečky vyčnívají s hltáte každé jejich slovo. Laszlo hraje druhé housle, ale také má pár velmi zajímavých scén.

Vzkaz v láhvi (2016)

Tak tohle byla po vlažnějších Zabijácích zase pecka! Carl baví na Assada je radost pohledět.