Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Kult. Mnoho hlášek naprosto zlidovělo. Viděl jsem za ty roky více než desetkrát, a rád se budu dále vracet. Životní role Polívky, který tady hrál v podstatě sebe.

Anything for Jackson (2020)

Na to, že se jedná zjevně o spíše komorní nízkorozpočtový počin, tak jsem byl spokojen, atmosféra je skvělá a nuda při sledování určitě nehrozila. Jen ten konec jsem moc nepochopil...  Příjemné překvapení

Holidays (2016)

Nerozumím trapným hejterům tady, tenhle flick je fak dobrá zábava, která se nebere vážně a servíruje tu správnou porci divnýho humoru, gore a ujetosti.

Brána temnoty (2015)

No, slabší průměr. Stokrát ohrané téma v trochu jiné podobě, pár lekaček a stárnoucí Nikča na víc než tři hvězdy s odřenýma prsama u mě nedosáhne.

Nenávist (1995)

Vincent je skvělej, ostatně jako v každym filmu, ale jinak je to hovadina a často i nuda. Kvůli němu jsem vydržel do poměrně překvapivýho závěru.

Irčan (2019)

Velmi dobře natočený, ale stopáž je až příliš dlouhá. Poslední hodinu jsem se už nudil a postupně se přestával soustředit a tak nějak jsem si přál, at už to konečně nějak skončí.

Jackie Brown (1997)

Přiznám se, že jsem na to kouknul jen kvůli pěknýmu tělu drzý bloncky Bridget Fonda.

Domov snů (2010)

Pekna holka brutalne vrazdi, aby ziskala byt svych snu. Toto se rozhodne povedlo