Runway party (1996) (pořad)

Top humor! Styl jakym tady zahrajou scénky k už stokrát omílaným vtipům je pozvedá o úroveň výše. Btw. vítě někdo jak jse jmenuje ta prsatá holka? ;)

Runway Video (1997)

Bomba, tenhle humor mám rád. Mimochodem tušíte někdo jak se jmenuje ta prsatá kočka, která Vrtulníkovi zdatně sekunduje v těch scénkách?

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Jako kluk jsem se u toho hodně bál. Má to skvělou tajemnou a i trochu hororovou atmosféru a třeba u scén ze sípajícím M. mi běhal mráz po zádech. Před časem jsem viděl všech devět dílů na osvěžení už jako dospělák, už jsem se sice nebál, ale tohe dílko si svoje kvality zachovalo a dokážu si představit, že osloví leckteré současné děti úplně stejně, jako mnoho generací dětí před nimi.

Taxikář (1976)

Lahůdka, top old school biják. Herci které jsem tak mladé a v takových rolích nikdy neviděl (Harvey Keitel, Cybill Shepherd, Jodie Foster...) Nejvíc se mi líbilo jakym stylem sbalil tu bloncku a pak ty pozvolný přípravy a trénink na závěrečný vyvrcholení. Super výkon De Nira.

Jeepers Creepers 3 (2017)

Naprosto zbytečný díl, nepochopil jsem děj, nepochopil jsem postavy, nepochopil jsem kdo je kdo (až na Džíprse) nepochopil jsem o co tady šlo, nepochopil jsem "finále" filmu... Nudná sračka o ničem, jedna hvězda za to jak díky dodávce efektně likvidoval ty puberťácký zmrdy a nesympatické "hrdiny", škoda že nesejmul i toho přihřátýho pihovatýho estrogena..

Jeepers Creepers 2 (2003)

Jako fandil jsem Jeeprsákovi ať tu bandu zmrdů z autobusu zmasakruje co nejdřív a nejbrutálněji. Celkem mu to šlo, bohužel ho na konci dostali.

Jeepers Creepers (2001)

Není to špatnej biják a hlavní postava je kvalitní hrůzu nahánějící monstrum, jen prostě chování zbylejch postav je tak stupidní až je mi hanba, proto na víc jak tři hvězdy u mě tenhle film nedosáhne.

Pan účetní se nevzdává (1990)

Tohle je dobrý díl, dost jsem se pobavil, třeba scény se sicilskou mafií u soudu nebo s anglickým chuligánem jsou super.

Maléry pana účetního (1980)

Třetí díl Fantozziho je podlě mě nejlepší, ale možná je můj názor ovlivněný tím, že film hráli v televizi pravidelně od mého dětství a já si ho už tehdy zamiloval.. Scéna s karbanátky mě rozesměje i po letech pokaždé když ji vidím.