Fuck Me (2000)

Hodně špatné porno, kde se hodně a blbě kecá, hodně zabíjí a na to že tam hraje pár profíků které znám z běžné adult produkce (a to často hodně high-end levelu) málo šuká... Otřesné výkony herců a pitomý děj... Za co jsem tedy dal dvě hvězdy? Jednu za Karen, druhá za roztomile pitomou Raffaelu a třetí za to, že někde hluboko ve mně film rezonoval se skrtou touhou podniknout na vlastní kůži podobnou šílenou jízdu bez návratu.. Jsem možná blázen... Ale kdo z vás se nikdy nechtěl na všechno vy...t v podobném stylu, ať první hodí kamenem... Jo a jako vždy říkám nesledovat s dabingem ale v originálním znění!

Harrisonovy květy (2000)

Kvalitně řemeslně zpracováno, nadprůměrné výkony herců... Bohužel tendenčně "amerikánsky" zaměřené - zlí Srbové vraždí, znásilňuí a rabují hodné Chorvaty.. Takhle jednoduché to v případě jugoslávské války ani náhodou není.. Ale co se dalo taky čekat od západní slátaniny...

Hellraiser: Inferno (2000)

Ultra temná, mysteriózní psycho atmosféra tohodle dílu mě dostala... Dobrej počin.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Viděl jsem asi 6krát... Pro mně rozhodně nejlepší z Jimovo komedií... Hádejte proč? Je to brutální, sprostá, syrová a bránici trhající zábava, která si nebere servítky a hlavně - je tady super vtipnej a drsnej uchyl Hank... A prosím vás, podívejte se na to v originálním znění, žádný dabing...! Jednou jsem omylem zaslechl kousek filmu s dabingem v televizi a měl jsem opět chuť sepsat petici za zákaz dabingu v ČR... Tenhle film totiž stojí (stejně jako v podstatě všechny filmy, i když tady mnohem, mnohem víc) na původních, originálních hláškách v angličtině pronášených skvělým osobitým stylem herců (platí obzvlášť u tří černých bratrů).

Klub sráčů (2000)

Dnes jsem to videl po dvaceti letech. Tehdy jsme to s klukama hrozne zrali a bavilo nas to. :D Je to tezka sracka, ale stejne jsem se obcas smal i dnes, nektery ty stupidni vtipy proste pobavi i tak. Takze tri hvezdy.

Kytice (2000)

I po těch letech od doby kdy jsem Kytici viděl krátce po prvním uvedení do kin mě u dnešního sledování chvílemi mrazilo a to je dobré znamení.

Memento (2000)

Dal jsem si Memento opět před týdnem, po několika letech.. Nářez. Opět.. A vždy to bude nářez. Něco tak originálního se jen tak nevidí.. Guy Pearce is DA MAN!

Nezvratný osud (2000)

Narozdlí od mnoha tady z jedničky nejsem nijak extra nadšenej, je to průměr. Nastartovala ale celkem dobrou sérii. Za mě jednoznačně nej trojka a pětka.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Během posledních pár dní jsem zkouknul všechny čtyři Scary Movie. Takže čerstvé dojmy.. Jednička je průměr, skoro jsem se nesmál, líbily se mi však holky (a mám rád Annu Faris s její nevinnou tvářičkou) a vrah v masce byl chvílemi celkem vtipnej..

Smlouva s ďáblem (2000)

Hovadinka s geniálními scénami... Památné scény (narkobaron, romantický hoch...) společně se zatraceně sexy Elizabeth u mně tomuto filmu vysloužili 4 hvězdy...