Dětská hra (2019)

Klasický Chucky je už pomaly u väčšiny ľudí zabudnutý kultový film mojích detských čias . Tento remake bol pekný upgrade-nutý na novší level. A mňa to naozaj pobavilo. A nakoniec ešte * prihodím.

Servant (2019) (seriál)

Tak toto vôbec nebolo pre mňa. Každá 30min časť sa mi vliekla ako keby som pozeral viac než hodinovú časť. Night ma sklamal a nedokázal vystupňovať napätie do poslednej časti kde sa opäť chodilo len okolo horúcej kaše a zakončil to veľkým vrúcnym objatím. Ak bude ďalšia séria tak sa jej určite oblúkom vyhnem a o nič neprídem.

Code 8 (2019)

Kraťas moje očakávania nasmeroval úplne inak ako dopadol movie. Nebolo to vyslovene zlé ale aj herci ma nejako neoslovili a skôr som tento film po pár minútach začal pretáčať z nudy.

1917 (2019)

Toto je môj prvý adept na Oscara. Druhého adepta budem možno mať keď zhliadnem F vs F. Dúfam, že ľudia nebudú slepý a nedajú to Tarantinovi za tú jeho nudnú záležitosť inak mu asi sám strelím smrtiacu guľku v komentároch. Teraz k 1917... Bol to pre mňa neskutočný filmový zážitok. Nervy drásajúce som mal z každého kroku týchto dvoch vojakov a ich cesty za splnením úlohy. Nádherný vizuál, skvelo zahraté našimi dvoma kamarátmi z fronty, kamera, dej, hudba, réžia ... Plný počet a dávam do mojej súkromnej TOP!!!

Blíženec (2019)

Druhý x si to už určite nepustím. Digitálna tvár čerstvého Princa bola naozaj fajn, že občas som si myslel že ho naozaj pretiahol z minulosti. No zbytok je už také nemastné a neslané. Niekto píše, že je to žánrovica alá 90s ale mne to tak nepríde. Veľmi slabé 3*. A to možno časom uberiem jednu.

Vyšehrad (2016) (seriál)

Podhustená alebo prehustená zábava z prostredia futbalu? No neviem ale na dnešné komediálne pomery je to za úctihodné 3*

Lajna (2017) (seriál)

Je to síce trošku prepálené ale naozaj keď nám Jiří zahláškuje tak to stojí za to. Naše SK seriály , sitcomy sú odpad ale toto pobaví a som rád a preto nadhodnotím. 3,5*

Outsider - Dark Uncle (2020) (epizoda)

Tak sa mi zdá, že tu budeme mať amerického leprikóna 👀. Som napnutý ako struna a neviem či dokážem čakať tak dlhú dobu na ďalšiu časť 🤪

Outsider - Roanoke (2020) (epizoda)

Obsahuje SPOILERIS: Má to veľmi pekný vizuál, hudobný doprovod, postavy, dejovú líniu a môžem povedať, že Jason Bateman je na režisérskej stoličke ako doma. Budem sa tešiť na ďalšiu jeho tvorbu z tejto strany kamier. Ale čo sa týka hrania v tomto seriáli ma sklamalo, že jeho postava nemala väčší priestor pretože mu to veľmi zapasovalo. A ako píšu ostatný, naozaj si budem dávať bacha na HNUSÁKA.