Maják (2019)

Vôbec mi nesadol tento pseudo art aj keď podobne haluze mám rád ale toto nie, nie...

Black and Blue (2019)

Pokiaľ prekusnete nový filmový trend kde sa stále riešia už iba black and white konflikty a keď sa k nim pridá ešte ten blue power tak vás táto jednohubka chytí a pustí až nakoniec.

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Chladnejšie prijatie v kinách bolo oprávnené. Tento film si zaslúžil o mnoho lepšie spracovanie na plátne. Žiadne scary momenty sa nekonajú, len plytký priebeh dejom až do konca. Nuda. Opakovanie ako u Shinnig si určite nedám. Ďakujem, neprosím. Slabé 3*.

Zaklínač (2019) (seriál)

Určite nie. Knihy som nečítal, hru som hral iba jednotku ... Seriálové spracovanie stojí za prd, kľudne ma ukamenujte. Boje, gore sú fajn ale to je asi tak všetko. CGI na Netflix chabé a príbehová línia je pre obyčajného diváka riadny mišmaš. Žiadne pocity, žiadne emócie, žiadne sexuálne napätie ... Asi som Geralt .

Město podivínů (2018)

Potenciál tam je a veľký ,na tak malý film. Konečne dostávame filmy o "superhrdinoch" z iného uhlu. Snáď sa to už rozbehne a v novom roku dostanem to na čo tak netrpezlivo čakám od Brightburn.

Vox Lux (2018)

Začiatok bol veľmi sľubný. Dobre sa zamiešali v hlave hlavnej postavy karty a zároveň sa rozdali aby mohli byť vo veľkom finále odokryté. No žiaľ po chvíli prišla veľká voda a všetko spláchla so sebou. A herci mi tu nesedeli, najmä Natalie ako pop hviezda už vôbec nie. Skôr sa mi podobala na Emáčku s psychickými problémami ktoré ju na konci dostanú a ona si pretne žili vo vani... To už by som dal tretiu *.

6 underground: Tajné operace (2019)

Blbosť na jedno pozretie. Neprehľadný strih a naspeedovaný Bay naporcovaly akčnú jednohubku kde vám vôbec nebude vadiť či budú zomierať tí dobrí alebo zlí . K tomuto snímku sa už určite nikdy nevrátim.

Ad Astra (2019)

Nevyužitý potenciál a to som očakával ďalšie kvalitné scifi na ktoré má prehovoril pán "Plan B" a Hoyte ale príbeh ma moc sklamal. Kamera, vizuál je krásny, Brad hrá dobre ale žiaľ nestačilo to pre moje potešenie. Slabšie 3*.

Eli (2019)

Zaujímavá (žiaľ ničím novým prekvapujúcim) twistová jednohubka ma naozaj potešila na tohto ročnom horrorovom suchu.

V koutku srdce (2018)

Pre mňa sa z malého očakávania stalo veľké prekvapenie. Super civilný film, ktorý sa na nič nehrá a platí tu pravidlo, že za málo peňazí veľa muziky.