Legenda 17 (2013)

Mám ráda filmy založené na skutečnosti, mám ráda filmy ze sportovního prostředí, obzvlášť hokej vážně můžu a hlavně mám ráda Olega Menšikova. Díky tomu jsem se na film moc těšila a i přes některé neskutečné skutečnosti, jako již zmiňovaná akce na laně či opravdu podivně vypadající kanadští obránci, připomínající spíše lidoopy, jsem byla moc spokojená. Jen ty Rusy trochu podezřívám, že si to prostředí 70-tých let minulého století poněkud přikrášlili, viz. noční bistro, luxusně oblečená přítelkyně hlavního hrdiny, moderní tramvaj a pod. Nesmím ještě zapomenout pochválit výběr herce do titulní role, to je velký sympaťák! No a Menšikov, ten byl charismatický jako vždy…

Nic nás nerozdělí (2012)

Romantická představa o domku na pláži se rozplynula, Thajsko škrtám ze seznamu "Chci vidět" a radši znovu pojedu na Šumavu. Film byl napínavý, strhující a díky své autentičnosti i značně frustrující.

Taneček přes dvě pekla (1982) (TV film)

Jako dítě jsem tu vtipnou pohádku milovala a baví mě dodnes. "Když se šklebíš bez zelí, to strašně bolí pusa." :-)

Hodina zpěvu (1988) (pořad)

Milé, nevtíravé, vtipné. Nejen, že to baví naší malou dceru, ale i já se velmi bavím Svěrákovými hrátky s českými slovíčky. Některé díly jsou výborné, některé o něco horší, proto jedna hvězda dolů. Pro mne je to rozhodně jeden z nejlepších pořadů pro děti nabízený naší televizí.

RocknRolla (2008)

Mě tahle bláznivá honba za šťastným obrazem vážně bavila. Výborné herecké obsazení, obzvlášť výkon Marka Stronga, Toma Wilkinsona a Karla Rodena, který zahrál ruského „pseudo Abramoviče“ prostě výborně. Divoká parta ( Butler, Hardy) spíše sekundovala, ale rozhodně nezklamala.

1890 (2017) (seriál)

Zbytečně natahováné, nicméně za mě povedené. Líbila se mi kamera, prostředí, střídání tajemné linky a komických vystoupení těch dvou "sprostých žandárů". Spojení těhle Matlů a věčně namįchnutého Majera nemělo chybu. Kolejnik mě v teto roli az tak neseděl, ale postupem času jsem si zvykla. Na 4 hvězdy to u me není, ale je to určitě lepší trojka.

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

První řadu jsem sledovala sporadicky, druhá mně vyloženě bavila a třetí je katastrofa . Ano, jak řekla Adéla Gondíková, tady vítězí zábava nad kvalitou. Ale nejen u Aleše Hámy...

Batalon (2015)

Zajímavé téma, bohužel pro mě nezajímavě zpracované. Nedala jsem to ani na jeden zátah. Přišlo mě to zidealizované, poameričtěné.. škoda. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem si rozšířila obzory a sledovat výkony ruských herců mě dost baví, takže houby zle.