Černý motýl (2017)

Překombinované, dobře obsazené, ale ani na průměr to nedosáhlo.

Tenkrát v ráji (2016)

Příšerně nudnej film... Jedna hvězda Budařovi, druhá za tu přírodní scenerii.

Inferno (2016)

Reklama na Florencii, jinak nejhorší Langdonův příběh. Knížka mě zklamala, od filmu jsem nic nečekala a překvapeni se nekonalo - nic dobrýho nedostala. Chudák Tom, tohle nemá zapotřebí

Kohout na víně (2011)

Jako nebylo to špatný, ale třikrát Schweiger by úplně stačil ( režie, scénář a hlavní role). To, že dal roli svojí dceři bych i pochopila, ale měl by jí jako herec a režisér vysvětlit, že emoce se dají vyjadřovat i jinak, než koulením očí a špulením pusy.

Podfukáři 2 (2016)

Bylo tu plno magie, ale chybělo tomu KOUZLO, co na mě zapůsobilo v jedničce.

Já, Mattoni - Cesta do Londýna (2016) (epizoda)

"Pokuste se zapomenout na to, co jste tu dnes viděli a slyšeli" říká starý pan Mattoni na konci tohoto dílu a já ho beru za slovo. Mé počáteční nadšení z tohoto seriálu pomalu slábne a na tuto extra nudnou epizodu bych opravdu ráda zapomněla, abych seriál ještě vůbec měla chuť dokoukat.

Řachanda (2016)

Ty jo... tolik vykradených filmů a pohádek najednou se hned tak nevidí. Příběh rytíře, Rebelka, Avatar, Hobit a v hlavních rolích princezna Fiona a Mr. Bean. Jestli jsem na něco zapomněla, tak se omlouvám.

Zkáza krásou (2016)

Co mě paměť sahá, miluju filmy pro pamětníky a herce, co v nich hrají. Pozor, Baarová mezi ně nepatřila a ani Renčův film, natož tento dokument to nezměnil. Dokonce se mé nesympatie prohloubily díky její nafoukanosti a sebestřednému smutku bez náznaku lítosti s lidmi, kterým zničila život. Samotný dokument by mě možná zaujal víc, pokud bych už kdysi nečetla životopis zpracovaný Josefem Škvoreckým. A mimochodem, ten několikrát zmiňovaný titul nejkrásnější ženy Evropy taky dost dobře nechápu. Mandlová, Vítová, Golová a určitě i další byly podle mne mnohem hezčí...

Znovu zamilovaná (2012)

Tentokrát na mě francouzská chemie nezafungovala. Neoslovil mě ani příběh ani herecké podání a co se týče uvedeného žánru, tak u téhle komedie jsem se rozhodně nezasmála... Jedním slovem - zklamání.

Hacker (2015)

Když jsem odcházela z kina měla jsem v hlavě hodně nelichotivý komentář plný peprných výrazů. Zkrátím to na to, že tenhle akční thriller byl napínavý asi jako Víla Amálka. Na fešáka Chrise se sice moc hezky kouká, ale spojení svalnatého hezouna a geniuse mě fakt nejde dohromady. Celý film včetně konce na mě působil až trapným dojmem.