Marrty3

#TyNikdySupporter!

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 21.6.2016  12:36

Marvel, který je pro mě opět bez chybičky. Temná atmosféra, která je tak hutná, že by ji ani Stark laserem nerozkrojil a přesto se tu najde spousta vtipných gagů. Takhle nějak jsem si představoval pokračování Avengers. Bohužel nestalo se tomu tak. A veškerá kvalita se přesunula sem. Za to díky. Skvěle rozdělené tábory, v nichž jsou (skoro) jen ti nejlepší. "Nové" postavy (pro ty kdo nečte komiksy) jsou skvělé a herci dobře vybraní. Já se bavil, bohužel i přes pár nesrovnalostí vůči komiksům, nicméně to se dá odpustit. 90%

• 29.5.2016  12:16
    Deadpool (2016)

Zhlédnuto v kině. Zatím jeden z těch lepších blockbustrů tohoto roku. Byl jsem mile potěšen. Spousta srandy a vtipných gagů. Ubral bych opět trochu té romantiky a bylo by to pro mě asi top. Nicméně akce je tu dost a to se od Marvelu očekává. Popravdě, měl jsem trochu strach z Ryana (hlavně potom co předvedl v předchozí komiksovině; Green Lantern), ale nakonec si myslím že to byla skvělá volba. Cením a těším si na pokračování !

• 13.1.2016  17:53

Zhlédnuto v kině. Tarantino je zpět a opět zasahuje v plné palbě. Někomu jeho styl může připadat stále stejný, ale o tom to právě je. Ten smysl pro detail, skvělá práce s kamerou, rasismus, krve jak při zabijačce, výběr herců a v neposlední řadě propracovaný děj. Děj, který by každý jiný nasoukal do 20 minut, si Quentin vzal do parády a natáhl ho do 3hodinového snímku. Preciznost. Jedná se o plnohodnotný western, což velice cením, jelikož těch se nám v dnešní době dostane zbla. Bohužel film naskočí do vysokých obrátek až po slabším rozjezdu. A další chybkou mi přišel úbytek vtipu oproti předchozím 7i Tarantinovkám. 85%

• 2.1.2016  14:46

Zhlédnuto v kině. První SW díl, který nemohu hodnotit ani 4**** a ani 5*****. Prodat to Disneymu byla osudová chyba. Stále se to chce tvářit hrozne vtipně, přesto je vtipu minimum. Je to neuvěřitelně předvídatelné. A zástupce darkside je fakt oplzlý a děsivý jako malé kotě, vůbec nemá tu "temnou" vizáž. Film, který ve spoustě zásadních věcí ustupuje (hlavně aby nebyly černoši a feministky nas*aný). Snímek mi přijde mířený pro masy a ne pro fanoušky star wars. Pro mě spíše zklamání. Tak 60% Snad budou pokračování lepší.....Po další projekci zvědám hodnocení na slabší 4****. Zas takový propadák to není, má to vcelku slušnou atmosféru. Vtip tedy stále skoro nulový, ale budiž, to se dá překousnout. Přesto stále doufám, že následní díly budou o poznání lepší !

• 2.1.2016  14:32
    MasterChef Česko (TV pořad) (2015)

Jedna z mála věcí, která se dá dnes v té televizi sledovat. Po celou dobu jsem ještě fandil vítězi, takže pro mě další plus. No a páni porotci ? Víc charismatické a kvalitnější kuchaře už snad není možné nalézt.

• 2.1.2016  14:28
    Marťan (2015)

Ale no taak, Ridley, co se to stalo ? Tohle přeci absolutně nedává smysl, taková škála nesmyslů a nesrovnalostí. Čím dál tím víc se mi zdá, že se ze sci-fi filmů stává něco na styl počítačových her, ve kterých je možné naprosto všechno. Je pravda, že pokud by to člověk bral jako popcornovou podívanou, u které nemusí zapojit hlavu, bude to šlapat brilantně. Bohužel tohle se mě asi nestane. Vesmírná tématika je přesně to co rád sleduji, ale tohle je bída. Použiji s dovolením část komentu, který si myslím že to velice dobře vystihuje "Přežití na Marsu není přežití na pustém ostrově, a už vůbec to není "pohoda" jakou prožíval Matt, tedy jeho postava ve filmu. Kde jsou nějaké emoce, nějaká beznaděj a pak vzdor a pak boj o přežití"

• 2.1.2016  14:12

Tohle řadím mezi top 5 filmů za rok 2015. Naprosto skvělý autobiografický snímek o skupině NWA, skupině jenž dala rapovému světu úplně novou vizáž. Nejvíce oceňuji, že hlavní herci, jsou všechny začátečníci a přesto dokázali své role zahrát absolutně na jedničku. Příběh přímo z Comptonu znám už dlouho, přesto i já jsem se dozvěděl pár novinek. Díky za tento film, bylo to naprosto fenomenální.

• 2.1.2016  14:01

Omlouvám se, ale tohle ?? Co to má být ??? Nevim, pro mě to asi není. Ani nevím proč jsem tohle kompletně celé absolvoval.

• 2.1.2016  13:57

Ano, tak tohle je přesně to co očekávám od kvalitních filmů. Skvělou atmosféru, jednoduchý a inteligetní děj a hlavně skvělé herecké výkony. Jeden z nejlepších westernů, který jsem kdy viděl, zda není vůbec zatím ten nejlepší. Jediné co mě mrzí je, že jsem se k tomu dostal až nyní.

• 2.1.2016  13:52
    Ostrov (2005)

Ewan McGregor, Scarlett Johansson a k tomu Michael Bay ?! To vypadá na velmi povedený snímek, bohužel opak je pravdou. Od samého začátku šíleně předvídatelný děj. Idea je skvělá, ale kompletní provedení je hodně zanedbané. Spousta filmových žánrů je jedna z výhod, jelikož má každý alespoň možnost si v tom najít to své. Pro mě tohle ovšem moc není, radši se podívám na film, který má striktně zaměřený žánr a jeho se drží. Za mě slabost !

• 2.1.2016  13:46
    Ronaldo (2015)

Ronaldo je, ať si řiká kdo chce co chce, jeden z nejlepších hráčů fotbalu na světě. Jeho občasné metrosexuální praktiky jsou hodně zvláštní. Přesto je evidetní, že je to často obyčejný a starostlivý chlap a otec. Bohužel tento dokument nemá tu správnou šťávu a náboj. Ovšem splní svou povinnost tím, že přiblíží a dost dobře zmapuje jeho život. Jsou tu místa, která ukazují, že je přesně ten "nagelovanec", kterého většina lidí nesnáší.

• 2.1.2016  13:38
    Ant-Man (2015)

Bohužel jsem zklamaný. Tohle je jeden z těch slabších Marvelů, který nezachrání ani Micheal Douglas. Minimum vtipu, spousta nepromyšlených situací a hlavní záporák je jedna velká bída. Milé překvapení byla "Avengerovksá" přítomnost. Zkusily prodat nudu a šeď, bohužel u mě se jim to moc nepovedlo.

• 2.1.2016  13:30
    Želvy Ninja (2014)

Měl jsem opravdu velkou hrůzu co to bude za kravinu. Ve finále jsem byl velmi mile překvapen. Jasně, se starými díly se to nedá srovnat, ale i tak je to super. Želváci jsou furt stejní srandisti, April stále krásná kočka, jen ten trhač je trochu zvláštní. Ale chápu, že vzhledem ke kompletní digitalizaci filmu, musel tenhle krok přijít. Rozhodně jsem zvědavý na pokračování.

• 2.1.2016  13:25

Dlouho jsem se k filmu nedostal, až před časem jsem si konečně řekl, že se na to podívám. Al Pacino nebyl nikdy můj velký oblíbenec, ale postupem času si mou přízeň získává. Tohle je snímek, díky kterému si ji získal opět o něco víc. Film má skvělou atmosféru, parádní příběh a úžasné dobové zasazení. Během filmu je minimum slepých pasáží, čímž nedochází k nudným okamžikům. Při nejbližší možnosti, kdy nebudu vědět co si pustit, tak tohle bude jedna z možností.

• 25.10.2015  12:22
    Sex Tape (2014)

Před pár dny jsem to shlédnul na HBO a byl jsem dost znechucen. Naprosto nudná a neoriginální "komedie", která mě nijak neoslovila. Popravdě ani nevím, proč jsem to celé shlédnul. Vlastně vím, kvůli Cameron. Já tu ženskou zbožňuju, ale tady to ani ona nezachránila. Měla tu pár dobrých scén, ale nic co by stálo za větší zmínku. Snad se příště polepší, protože tohle je opravdu nuda.

• 25.10.2015  12:18

Klasický britský humor. Nic moc pro mě, ale zde to celkem fungovalo. Dobrá herecká kombinace, která celkem šlape. Trochu bych zkrátil stopáž a bylo by to určitě lepší, jelikož se tu našlo podle mě víc hluchých míst než by si tento film zasloužil. Průměrná komedie, která neurazí.

• 25.10.2015  12:04

Přátelé mi toto dílko doporučili jako skvělý film. Byli to muži tak jsem očekával nějaký alespoň trochu akční snímek. Bohužel, dostalo se mi přeslazené hovadiny, která byla absolutně nudná a stupidní. Příběh inda měl tak 5 povedených pasáží, jinak to stálo za starou bačkoru. Romantika až kam oko dohlédne. Ne, děkuji.

• 25.10.2015  12:01

Marvelovské zklamání. Co se to stalo ?? Vždyť Avengers jsou přeci klasika. Tohle byla nouze a bída. Vtip absolutně nulový, je to smutné, ale nejvtipnější postavou se stává Hawkeye. Ano opravdu Hawkeye. Age of Ultron je mnohem temnější než první díl. Výhoda je že dozvídáme mnohem více o postavách. Akčnost, která byla pro Avengers symbolem, zmizela jak pára nad hrncem. Scén kde se něco děje je absolutní minimum. A o dějových chybách radši ani nemluvě. Snad každý kdo zná trochu komiksy tak ví že Ultron nebyl vytvořen Hulkem a Iron Manem ale přeci Ant-Manem. A kde se tam vzali děti Magneta z X-Menů (ano to jsou scarlet witch a quicksilver) ?? A proč za celou dobu snímku neslyšíme jejich jména ? Ach ta filmová práva !! Pro mě rozhodně velké zklamání.

• 25.10.2015  11:54
    Méďa 2 (2015)

Ach ta stopáž. Snímek obsahuje tak slabé bloky, že by si člověk stihl udělat jídlo. Hromový kámoši jsou stále výborní, ale jednička byla rozhodně lepší. Celkově mi to přijde už jako takové vaření z vody. A vtip ? Ten opadl podle mě velice hluboko. Pár scén a gagů fajn, ale znovu už to asi vidět nemusím.

• 25.10.2015  11:51

Naprosto famózní. Skvělá akční jízda. Srovnatelné s dvojkou. V některých místech si myslím, že to bylo i lepší. Brutalní scény jsou skvělé. Celkově bojovnost ve filmu je naprosto dokonalá. Herecké výkony na jedničku. A opět ta skvělá práce kameramana. Tom Hardy potvrzuje svou aktuální formu a s jistotou nahrazuje Mela Gibsna. Doufám že se dočkáme dalších dílů.

• 25.10.2015  11:48

Trošku přehnané a předem jasně nalajnované. Idea filmu je originální. Vcelku slušná akční komedie u které asi nezapomenu na skvělou práci s kamerou. Ubral bych "frajeřinu" od většiny zúčastněných a snímek by byl podle mě mnohem lepší. Zhruba takový film jsem od Vaughna čekal. Bavilo.

• 25.10.2015  11:44

Za mě rozhodně skvělost. Trochu jsem se toho bál, ale už od trailerů jsem si říkal, že by to mělo být povedené. Nakonec se tak opravdu stalo. Klasickou jedničku to nepřekonalo, ale je to zhruba na úrovni trojky, ba dokonce lepší. Chriss je fenomenální. Vtipu neni moc, ale když už je tak velice vydařený. Efekty skvělé a příběh místy lehce slabší, přesto dobrý.

• 27.7.2015  10:03
    Enderova hra (2013)

Povedený snímek z vesmírného prostředí. Trochu předvídatelný děj, ale i tak kvalitní podívaná. Trochu mi lezla krkem sebejistota a namyšlenost hlavního aktéra, ale je mi jasné, že to bylo nevyhnutelné. Idea a provedení filmu bylo vcelku bez chybičky. Pokud bude pokračování, budu se rozhodně těšit.

• 14.4.2015  19:51

Zhlédnuto v kině. Pro mě vcelku příjemné překvapení. Ano, gravitace a celkově fyzika je ve filmu na nulové úrovni. Ovšem díky tomu je to ta pravá zábava. K tomuto snímku je již od začátku potřeba přistupovat s tím, že je to nereálná pohádka. Což je v dnešní době skoro každý film, takže já osobně v tomto nevidím velký problém. Skvělé herecké obsazení dodá filmu šmrnc. Honičky, střelba a bitky jsou plné energie a akčnosti. Místy ta klasická spjatost party, romance a přátelství mezi postavami okoření F&F7 špetkou lidskosti. Závěr filmu, který je věnován Paulovi je pro mě nejlepším rozloučením s hercem, jenž jsem za svůj život viděl. Velmi osobité a dojemné. Tohle od Wana opravdu cením. Třešničkou na dortu je skvělý soundtrack s finální hymnou. Já se bavil. 90%; slabších 5*****, ale přeci jen si je tento snímek dle mého názoru zaslouží!

• 8.3.2015  11:52

Jak tohle shrnout. Jestli tohle měla být komedie tak jsem měl asi špatnou náladu, jelikož jsem se za za celých 98 minut ani jednou nezasmál. Ano občas jsem se usmál, ale spíš tomu jak přihlouplé to je. Výhodou je, že Patrick a Katherine zahráli své role tak dokonale, že jsem jim vcelku vše věřil. Bohužel děj je tak absurdní a děravý, že zastínil i to nejlepší co ve filmu je. Na toto asi velmi brzy zapomenu.

• 8.3.2015  11:48

Velké zklamání. Od finále hobita jsem očekával strhující podívanou. Zvlášť když dostal název "BITVA 5ti armád". Tohle ovšem ne. Chápu že je těžké 300 stránkovou knihu rozdělit do 3 filmů, jenž mají minimálně každý 120 minut. Přesto bych si to od Petera dokázal představit. Cítím z toho odbytí, lenost a levnost. Škoda, jelikož první dva díly byly epické a strhující. Rozhodně si Hobit zasloužil lepší finále. Přesto díky.

• 8.3.2015  11:42

Celkem průměrný snímek, ale díky skvělým hereckým výkonů se posouvá mnohem dál. Myslím, že Matthew i Jared museli pro roli velmi změnit své běžné životy. Příběh je zajímavý a řekl bych i poutavý, bohužel zbytečně dlouhý. Film je o vážných věcech, nejen o aids. Ukazuje hlavně lidskost. Což cením asi nejvíce.

• 1.2.2015  16:58
    Volný pád (1993)

Film u kterého si asi každý řekne "Sakra, přesně takhle bych chtěl aby můj den probíhal". Jsou tu bohužel dost slabé momenty a některé postavy jsou neuvěřitelné otravné. Pak ale přijde na scénu Michael Douglas a je okamžitě všechno přesně naopak. Postava, které se prostě divák nemůže nabažit. Dlouho jsem neviděl zahrát roli tak přesvědčivě. Precizní film, který řadím do mezi 3 nejlepší, které v roce 93´ vznikly.

• 1.2.2015  16:53

Naprosto mistrovské dílo. Jak by také ne, v hlavních rolích hvězdy a na sedadle režiséra sám velký mistr oboru. K tomu dokonalý scénář. Film mě nenechal chvilku v klidu. Stále se něco děje a snímek i přes velmi dlouhou stopáž utíká jak voda. Jeden z nejlepších "novodobých" filmů co jsem za poslední léta viděl. Opravdu velmi seriózní gangsterka. Vše sedí jak má a když jsem si představil, že je to inspirováno skutečným příběhem, šel mi mráz po zádech.

• 1.2.2015  16:48
    Uprchlík (1993)

Skvělý film. Vynikající herecké obsazení dodá filmu kvalitu. Tady to platí dvojnásob, jelikož oba hlavní hrdinové jsou famózní. Zápletka není sice moc originální, ale to se nedá nic dělat. Ovšem zpracování je famózní. Místy bych osobně trochu ubral "nesmrtelnost a všehoUm" pana Forda, což bohužel nejde. Film šlape po celou dobu stopáže. A maličkost, která mi také trochu vadilo bylo to, že zde bylo spousta jmen a postav na zapamatování a myslím, že nadělali víc škody než užitku.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12