Zhasni a zemřeš (2016)

Nic nového. Klasický dům s rodinkou, kde se ,,něco'' děje. Hlavní role jako vždy: vrzající-bouchající dveře, křupající podlaha, blikající světla, sklep a teda ještě chrčící bubáček.

Padesátka (2015) odpad!

Kokotek se nám vykakal a ještě to rozmazal na kinový plátna. Kdybych na toto omylem šel do kina, tak bych vyřizoval reklamaci za vrácení lístku. Nesympatický, necharismatický, bezcharakterní, namyšlený bezPrachař s bandou c-dčkových ordinačních a uličních ,,herců'' a velikém příběhu jak floutek ojížděl místní ženy. Samosebou zhnusující, kdo může kromě Hanychové, která je tvořena z 80% polymethylmethakrylátem na takový omyl přírody vlézt.. Hummus s dvěma m!

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014) odpad!

Totální vyplavenina z toaletní mísy, která se snaží o jedno...opakovat původní hlášky. Výsledkem je otravná, nudná, nepovedená ubohost, ve které přestalo aji hovno smrdět. Nemůžu najít nic, co by se zasloužil alespoň o jednu hvězdu.

Černý rytíř (2001) odpad!

Absolutní zkomolenina s trapným šaškem v čele. Tohle nemá s komedií nic společného. Zlatí Návštěvníci.

Čarodějnice (2015) odpad!

Pánbíčkářská slátanina, nuda, hummus. Celý film čumí vytlemený fakan a řve skřetí matka a nakonec lítají kolem ohně. Neskutečná ztráta peněz, času a nervů. První film, kdy se mně v kině nepodařilo usnout. Nikdy víc.....NIKDY!!

Marťan (2015)

Zajímavých několik prvních minut a několik posledních. Mezitím hodinu a půl ničeho, nudy a hoven. Zajímavý, jak člověk, co zůstane na planetě sám mám veselou náladu a poslouchá disco. Od začátku byla jasná záchrana, tak potom, kde vězí zápletka, napětí. Happy end opět dovršila banda tupých ubrečených američanů mávající vlaječkama. Dávám dvě hvězdy za to, že jsem se mohl asi hodinu prospat a nic mě neušlo.

Spartakus (2010) (seriál)

Řežba, řežba, řežba, krev, krev a kozy. JO! Příběhové z 90% podle pravdy, herci super, akce parádní, děj napínavý jak trenky.

Kosmetička a zvíře (1997) odpad!

Zhrňme tento průjem takto: Polomozečci Američané si potřebovali před světem povyskočit a ponížit východ, jak mají ve zvyku. Aby přímo neurazili sověty, tak zemi pojmenovali jinak i Stalina přejmenovali. Nějaká flundra z usa musela zatrapčit se svoji zemí a tou slavnou demokracíí před tím ,,nejhorším možným režimem'' na východě. Normálně by jí do země ani nepustili, přinejlepším by se dostala až k prezidentovi, kde by ji zavraždili hned po první větě. Absurdní, nesmyslná, trapná, nemožná, propagační průjmosračka ze země blbečků s vlaječkama a zemí proslavenou nějvětší světovou tyranií, diktaturou a stupiditou. Humus.

Susedia (2006) (seriál)

Sranda super, Láslo a František mě vždycky pobaví, jenom nemůžů vystát tu uječenou trapnou pí*u Rákovou- Ildikó. Tak odpornej hlas, ty její maďarský sračky co sype, její pohyby, její všechno, děs běs. Když nejsem sám doma, tak musím ztlumovat scény s tou krávou, je mě z toho trapně, co si ostatní budou myslet, že sleduju za sračky?

Vratné lahve (2007)

Svěrač heká a heká. Sedne si a heká....jak v ostatních Svěračovinách