Živí mrtví (2010) (seriál)

Konečně pořádný seriál se zombíkama plný nečekaných zvratů a napětí. Nemá chybu, jen mě štve, že čím více dílů, tím více se akce nahrazují nekonečnými dialogy. Parádní herecké obsazení....90%

Zevláci vs. Zombíci (2012) odpad!

Tak strašně zdlouhavě nudný nevtipný kus jsem dlouho neviděl, film se snažil dostat do posledního trendu zombie komedií, jenže tohle mě tak znudilo a nebavilo, že se televize v půlce filmu dala do úsporného režimu. Díky moje SONY TV.

Země mrtvých (2005) odpad!

Zkombinovat Zombie, které přemýšlí a partičku superhrdinů? NE! Fuj!

Černobylské deníky (2012)

Nápad dobrý, děj poměrně nečekaný, dokázal mě udržet do konce filmu v napěti. Avšak opět neselhala US tvorba, kde skupinka amerických cestovatelů jako obvykle mizí jeden po druhým, a děj se vyvíjí přesně jako v každém jiném US horroru. Např. Zmizne jeden, za ním se vydá další, ten taky zmizne, zbytek skupiny se rozdělí, postupně mizí a poslední dva-tři naleznou své přátele a nakonec se snaží dostat pryč. Naopak jsem ani nepoznal, že se film odehrál v srbsku, prostředí vypadalo hodně reálně a bylo dobře udělané. 75%

Zombies: Den-D přichází (2008) odpad!

Děs a hrůza. Parta G.I Super s.p.c ultra navy speciální US mariňáků podává klasické americkohrdinské kousky, při kterých se mě díky bohu vypínala televize a kočka mě kousala, ať už to vypnu, nebo rozdrápe sedačku. A ten poslušný zombie-mariňák na konci, to byla abonentka na dortu. Chce se mi blejt

Mars útočí! (1996) odpad!

Kam můžou přilítnout mimozemšťané? no jistěže do USA!!! Kde jinde by bylo centrum všeho dění, kam přilétají mimozemšťané, kam se valí tsunami, kam přichází doba ledová, kde jsou ti nejodvážnější US hrdinové? Nesmysl zplácaný z prvků komedie, rádoby akčnosti, výsledkem je taková blbost, že jsem u toho nemohl ani usnout jak jsem se držel za hlavu....FUJ

Zrození šampióna (2009) odpad!

Nepochopitelná klasická US hovadina. Trapný ohraný děj, jak u ostatních US odrhávaček...Rodí se negerská neskutečná hvězda, která se tváří jak na pohřbu v doprovodu CJ, SJ, johnyho, jackieho, naigela,....Nic,nic, nic a nakonec se promluví velkému Majklovi do duše, a on si na to v té hlavní chvílu vzpomene, nečekaně všechno rozdrtí a klasický Americký happy end, kdy se zrodila ta největší US hvězda v doprovodu rozplývajícího ušaškovaného US davu. Nuda, ostuda, komedie. Fuj. Jestli si z tohodle filmu vezme někdo nějaké ponaučení, tak sním vlastní košili.

Růžový panter (2006) odpad!

Absolutně nevtipný, nepovedený, nudný, přehnaný americký humor nesahající originálu s Peterem Selersem ani po paty. Steve martin je prostě trapný pytel sraček.

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Pointa tohoto paskvilu je v rozdílně emočně složené skupině, která je naschvál poskládaná tak, aby byli diváci alespoň chvílemi probuzeni od spánku při sledování tohoto odpadu. Nikomu nic nechutná, nikomu se nic nelíbí, konkurenci hodnotí konkurence a do toho se snaží poutavě chvástat trapnost sama Vydra. -100%

Natočto! (1999) (pořad) odpad!

Trapárna, nevtipná, nevkusná, uváděna tím nejhorším moderátorem. Publikum bylo uplacené aby se smálo. Děs a hrůza.