Zombieland (2009)

Všechen vtip je v prvních pěti minutách. Potom nuda, nuda, plácání sraček a nuda.

King Kong (2005)

70 minut nuda...Po většinu filmu hlavní postavy jen čumí, čumí a čumí. V každé akci stojí a čumí pořád dokola. Zbytek celkem slušný. Jack Blacka mohli opravdu z obsazení herců vynechat.

Ouija (2014)

další ,,hororová'' tuctosračka. Stejně jako v dalších hororech: -půlka filmu nuda+šestice mladých amerických tupců+něco záhadného v domě+jeden po druhým mizí+objeví se zlo v domě+vše se vyřeší... a v tomto případě bohužel i očekávání pokračovaní. Hlavně zase nesmí chybět uječená kráva a všechen děj samozřejmě v noci. Zajímal by mě počet těchto amerických průjmu, kde se před nečím schovávájí do té jejich debilní americké dřevěné skříně- každej horor.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Hlavní postava sympatická jak drát v prdeli. I přes dvacet let soužití ve věznici herci nezestárli a vypadají pořád stejně. Nedomyšlené, sice působivé ale jako vrcholný kousek žebříčku to rozhodně není.

Očista: Anarchie (2014)

Klasika: Hlavní hrdina s funkcí nesmrtelnosti, kterého netrefí ani jedna z pěti set kulem střílených ze dvou metrů. Bůh, žehnej americe a ODPADU. Je mě líto, ale musím dát jednu *, protože první díl byla Hypersračka.

Policajti z centra (2012) (seriál) odpad!

Náhodou jsem viděl jeden díl a strnul jsem úžasem (myslím 11tý). Vladyka měl představovat zloděje, propagace stupidních ,,nevinných'' cikánů ve vile s mercedesama ve vile a nejhorší postava byl syn policisty, který sympatizoval s Dělnickou stranou. Jak takto debilně může televize mastit mozek lidem, to opravdu nechápu.

Ztracený svět: Jurský park (1997) odpad!

Samozřejmě už i dinosauři od přírody ví, že zabíjet hlavní hrdiny se nemá a tak je raději nechá být. Aby se tedy neřeklo, tyranosaurus dva nehrdiny zašlápne do bahna a nějakýho možná sežere. Kdyby takto opravdu žili a lovili, tak je potom vysvětlena zaháda vymření těchto tvorů - neměli revoluční Smoothie Maker od Horsta Fuchse. Chvílemi jsou dinosauři extrémně tupí, chvílemi si dokážou sami mezi sebou vyřizovat účty. Veleprůtok exkrementů ve 129 minutách.

TACHO (2010) odpad!

Landa měl zůstat u Orlíku a né lézt do filmu. Děj nic, akce nic, jenom nějací ukvákaní haranti z Anglie, dva čoboláci a machr Landa. Absolutně o ničem.

Blbý a blbější (1994) odpad!

Snažil jsem se smát....snažil, ale prostě to nešlo. Američtí průjmotvůrci neumí humor na ůrovni a proto musí vytvořit takovouhle debilovinu. Přehnaný humor, který není humor. Průjem.

Stoker (2013) odpad!

Pětiminutový děj roztáhlý do extrémně nudných 99minut. Nuda, nuda, nuda. U filmu třeba vypít nejméně deset piv, aby ten čas nebyl zbytečně zmařen.