Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Zklamání ještě větší než první díl. Z pohádky se stala srajda pro malé děti. Práce američanů opět nezklamala, moment s nataženým lukem či napřáhlou sekerou kterou vždy zachrání někdo na poslední sekundu je neustále se opakující. Za legolase a elfy, kteří připomínali AK-47 s nepropustným štítem -4* protože to se nedalo sledovat. Rada Jacksonovy: Postav dva elfy do kterékoliv bitvy a je vyhráno. Otázka: Jak se dá zabít elf? Otázka číslo 2: Jak je možné, že trpaslíci nenabrali do sudů vodu a neutopili se? :D

Chuckyho kletba (2013)

Nejedná se o horor, spíše o parodii hororu pro děti. Napětí jak vyplá žehlička.

Očista (2013) odpad!

Děj celého blivajzu se točí asi ve třech pokojích superboháče, kde kvůli drzému fakanovi vyhrožuje banda jakýchsi pablbů. Toť vše. Jestli to je od tvůrcu paranormal debility tak se nedivím, proč se zplodila další taková sračka.

Stoker (2013) odpad!

Pětiminutový děj roztáhlý do extrémně nudných 99minut. Nuda, nuda, nuda. U filmu třeba vypít nejméně deset piv, aby ten čas nebyl zbytečně zmařen.

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Top sračka. Sejde se vietnamec, dement, buzerant a několik objektu u kterých těžko rozeznat pohlaví, do toho mele banda hovad v čele s evičkou, která měla být trhákem ale je to FAIL roku a ještě publikum, plné pubertaček, které brečí, jak kdyby tam vystoupil Bieber. Sledovanost má větší snad aji hulvát Babica. Opětovně žádám o zavedení ZÁPORNÉHO hodnocení, včetně černých hvězdiček.

Vlk z Wall Street (2013) odpad!

Otravná podivaná na hollywoodského krasavce, který oplývá dokonalostí a penězi. A? Pointa má být závist, či co? Nuda, trapárna. Další důkaz toho, že v Americe se mozek nepoužívá.

Záhada Hory mrtvých (2013)

Moc kecání, kecání, poslouchání uječených amerických blbečků s vytřepanou kamerou a nakonec 10 minut akce s rozluštěním záhady. Slabota

Černobylské deníky (2012)

Nápad dobrý, děj poměrně nečekaný, dokázal mě udržet do konce filmu v napěti. Avšak opět neselhala US tvorba, kde skupinka amerických cestovatelů jako obvykle mizí jeden po druhým, a děj se vyvíjí přesně jako v každém jiném US horroru. Např. Zmizne jeden, za ním se vydá další, ten taky zmizne, zbytek skupiny se rozdělí, postupně mizí a poslední dva-tři naleznou své přátele a nakonec se snaží dostat pryč. Naopak jsem ani nepoznal, že se film odehrál v srbsku, prostředí vypadalo hodně reálně a bylo dobře udělané. 75%