Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Pointa tohoto paskvilu je v rozdílně emočně složené skupině, která je naschvál poskládaná tak, aby byli diváci alespoň chvílemi probuzeni od spánku při sledování tohoto odpadu. Nikomu nic nechutná, nikomu se nic nelíbí, konkurenci hodnotí konkurence a do toho se snaží poutavě chvástat trapnost sama Vydra. -100%

Spartakus (2010) (seriál)

Řežba, řežba, řežba, krev, krev a kozy. JO! Příběhové z 90% podle pravdy, herci super, akce parádní, děj napínavý jak trenky.

TACHO (2010) odpad!

Landa měl zůstat u Orlíku a né lézt do filmu. Děj nic, akce nic, jenom nějací ukvákaní haranti z Anglie, dva čoboláci a machr Landa. Absolutně o ničem.

Ženy na cestách (2010) (pořad) odpad!

Nerez a Horor se pohybují po povrchu sice krásných, ale záběry dvou stupidních stvoření kazících místech světa. Co věta, to perla. nebýt moderátora, dozvíme se leda tak, že Korozi (zlatuše, nebo jak se jmenuje to neidentifikovatelné stvoření) zůstal přilepenej hajzlpapír na prdeli a Thrilleru chutnal místní čaj.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Konečně pořádný seriál se zombíkama plný nečekaných zvratů a napětí. Nemá chybu, jen mě štve, že čím více dílů, tím více se akce nahrazují nekonečnými dialogy. Parádní herecké obsazení....90%

Morganovi (2009) odpad!

Klasická rádoby sladká sračka, za kterou se skrývá ta bohatá tvář té dokonalé ameriky, kde je ráj země, před kterým celý svět onanuje.

První krok (2009) (seriál) odpad!

Ruda z Ostravy a cikáni? Ne, děkuji, nechci to dál ani vidět. Shlédnutí je ztráta času. Totální odpad.

Stáhni mě do pekla (2009)

Ten tancující kozel nad stolem mě opravdu přesvědčil odebrat tři hvězdy, jinak se na to celkem dalo dívat.

Ulovit miliardáře (2009) odpad!

Odpad na n-tou. Matonoho, prosím, běž pryč z kinematografie a nedělej nám ostudu, děkuji.

Zombieland (2009)

Všechen vtip je v prvních pěti minutách. Potom nuda, nuda, plácání sraček a nuda.