MasterChef (2012) (pořad) odpad!

Co dodat. Takovou nehoráznou aroganci a elitářství jsem ještě neviděl. Porotcům by slušelo kladivem do hlavy.

Prometheus (2012)

No ze začátku jsem to viděl klidně i na 4 hvězdy, ale čím déle jsem se na ten film díval, tím to šlo dolů. Nepopírám, že efekty ve filmu jsou na slušné úrovni, ale problém je v tom zdalipak to vlastně je film, nebo jen bajka o pěti slokách roztáhnutá na dvě hodiny. Nechápu kde se poděl příběh nebo poenta tohoto filmu. Dvě hodiny brouzdání po ničem, bez nějakého konce. Situace asi jako když jsem v restauraci a vidím menu které stojí zato. Předkrm vynikající, polévka ušla, hlavní chod mi nedali a dezert mi vůbec nechutnal.

Avengers (2012)

Efektivní, akční, dramatické (místy), vtipné.

Zpátky na zem (2001)

Pohodový filmeček na večer. Nic dokonalého, ale sem tam se člověk usměje ;). Ten konec temu tak trochu přidal, takže jsem nakonec byl spokojen.

Resident Evil: Odveta (2012)

Místy jsem i uvažoval nad 3*, ale pak sem si řekl, že by to nebylo fér vůči prvnímu dílu. Jistě, efekty nebyly špatné, ale film ztratil na své kráse. Místo mas pomalých hloupých zombie, rychlé a uvažující. Vzhledem k tomu, že Alice měla být "bez schopností", tak taky mohli trochu ubrat plyn v těch jejích akcích. Atmosféra nulová. Jedna, dvě lekačky na úrovni mrknutí oka. A ke všemu příběh se prakticky skoro nehl.

Spy Game (2001)

--- původní komentář stál za prd --- Film jsem naplno dokázal ocenit až po několikátém shlédnutí.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Jo, hezká pohádka. Hezky a věrohodně zpracované prostředí a kostýmy. Jenže vzhledem k mládí herců mi zde chybí trocha emocí. Po pravdě se nedivím, co taky čekat od 10-11 letých herců, tedy nejlepší dětský herecký výkon bych asi přiřkl Ronovi, ale je to stále jen pohádka. Harry se zdál být takový kamenný, mrtvý a Hermiona mi trošičku připomínala robota. Hudba je taktéž příjemná, ale né zas uchvacující. Je velice těžké ohodnotit tento film, a vzhledem k tomu, že bylo natočeno 8 dílů a většina byla lepších jak HP 1 a 2, tak prostě musíme zůstat na reálných třech hvězdách. Ale je pravda, že děti si určitě přijdou na své.

Útěk ze Sibiře (2010)

Jo bylo to zajímavé, ale některé pasáže zdlouhavé a trošku mi chybí osud ostatních. Určitě bych se rád dozvěděl co udělali potom i ostatní a né jen jeden. Jinak i přes ty zdlouhavé cesty kde se vlastně nic nedělo, jsem se nijak zvlášť nenudil.

Potomci lidí (2006)

Takovýhle scénář lidské "katastrofy" mne velice zaujal. Do toho výborně zahrané role a fakt úžasná práce s kamerou, ta mne asi nadchla nejvíce. Po druhém shlédnutí jsem měl slzy v očích, je to něco úžasného.