Banshee (2013) (seriál)

Tvůrci evidnetně vědí, co dělají, klišovitý děj vůbec nepřekáží, přestože jsme takové náměty viděli mnohokrát, seriál má hutnou atmosféru, která si udrží vaši pozornost, je plný sexu a násilí, ale ani to nijak neruší a nepřekáží. Dobře zvolení herci jsou dostatečně uvěřitelní a podávají slušné výkony. Milicevic sice žádná velká krasavice, ale role jí sedí, Starr je testosteronový šukací drsňák, taky mu to sedne, kvalitní je i slizský Proctor, ale nejúžasnější je samozřejmě Hon Lee jako Job,extravagantní homiš, kdykoliv se na scéně objevil, získal mou veškerou pozornost. Dávám za 3 a myslím, že je to tak akorát.

Barbar (2022) odpad!

Já tohle prostě nechápu, jak někdo může sledovat takovou schízu. Musím dodat, co jsem přidala do diskuze, prostě sory jako. Nejmenovaný uživatel:-) napsal, že kdo dal míň než tři je totální pičus. Dobrovolně se tímto řadím mezi pičuse a klidně beru první místo a dávám tomu odpad, protože jsem se celou dobu musela držet, abych to sledovala ještě dalších pár minut a ještě dalších až jsem si k tomu vzala louskání ořechů, abych aspon něco užitečné udělala  a nepromarnila nadobro sto minut života. Prý ,,aparentní glorifikace mateřství,, haha no jasně je to typ, kdy neoliberální matka  typu - neser a žer  je centrem toho všeho blivajzu

Barbie (2023) odpad!

Víc bezduchou kravinu jsem ještě neviděla

Bastard (2011)

Tak opět jsem si prohlídla jeden film v originále. bez titulků bez dabingu, zkrátka ničím nezkreslený. Je to spíš průměrný snímek, ale hlavními "zmetky"dobře zahraný. Výborný výkon Antonie Lingemann, ve kterém představila odrzlou školačku, byl opravdu uvěřitelný, Markuse trochu trumfla, ale je to přeci jen mladíček, snad se časem vypracuje. Moc pěkná byla kamera, plno zajímavých nápaditých obrazů.

Bestie (2003)

Hledala jsem jinou Bestii, ale našla jsem Štěpána, co už požehlila jsem zatím,  co Štěpán všechno pokosil :-)

Betlémské světlo (2022)

Není to přímo mistr Braque, ale kubismus ano, nesourodý obraz na níž je postava tváří starce, rukama mladíka s nohama dítěte a poházená cikcak. Nemám ráda tenhle styl

Bez paměti (2009)

Hledala jsem film pro dnešní večer většinu těch „lepších“ jsem už viděla a tak si říkám, co se podívat na nějaký, o kterém se nepíše nic. Mysteriozní, tajemný , záhadný - nemám ráda nevysvětlitelné nebo nesmyslné, zmatené a nelogické, ale zkusíme z jiného soudku. Film byl strašně zdlouhavý a bez naděje, že to vůbec někdy skončí, hrdinka trpěla agorafobií a celý film bojuje s iracionálním strachem opustit dům a k tomu trpí všelijakými zmatenými představami. Amber Jaeger jako Sára nehrála vůbec špatně a zpracování filmu připomíná trochu Hitschcocka, čerpajícího ze strachu a fantazie, ale můj šálek kávy to není. To ovšem neznamená, že to je úplně špatný, film si jistě najde své příznivce. Něco na něm je, už jen proto, že mi zvědavost nedovolila vypnout před koncem. Nabízela se dvě vysvětlení, buď se Sárou někdo manipuluje kvůli dědictví dvou milionů nebo je opravdu duševně chorá a vyšinutá, ale nejspíš obojí zároveň. Na závěr přijde trochu překvápko, ale jestli " je vrahem zahradník“ tak to vám neprozradím, zaručeně byste nevydrželi do konce .

Birdman (2014) odpad!

To jako vážně? Co to mělo být? Pro mě žádná komedie a dokonce ani tragedie, po hodině a dvaceti minutách mě trochu zaujal rozhovor paní redaktorky s hlavním protagonistou, ale u mě to ani na půl hvězdy nestačilo. Nudila jsem se moc. Nevím no, když vidím vaše komenty a hodnocení, připadám si divná. Jen jednu světlou vránu tu vidím, tak jo verbal, měla jsem si tvůj koment přečíst před tím, než jsem to pustila, dobře mi tak. Komentář od larelay> cítím to taky tak nějak :-) Jediné, co mě pobavilo byla moje asociace z reálu, v našem okolí se pohybovala jedna existence, taky trochu magor jako byli ve filmu, jen to nemusel hrát, byl reálný a uměl vydávat skřeky páva, všichni jsme mu říkali pípák a tenhle pípák z filmu je oproti němu opravdu dokonale umělej. Jak si jednou zvyknete na originály těžko je budete nahrazovat umělotinama...

Bitva kuchařů (2017)

Vašut v Číně , hmm. Tak pěkný pro oči, kdyby se dalo ochutnat z těch maket, tak možná bych dala i víc, příběh takový dost násilný,nedá mi to ani na ty tři mišelíny, je to prostě jiná mentalita.

Bod varu (2021)

Klidně to mohlo být o čtvrt hodky kratší, a v tý partě chyběl alespoň nějaký správňák, všechno to vypadalo jako roboti skoro nadoraz, připomínali spíš nějaký zařezávače ve fabrice než v gastronomii, žádná sranda, no nevím bylo to sice neotřelé, ale zase tak extra se mi to nejeví . Btw, kde asi používají olej z ořechů, většinou všude mají olivový, ale ok, zápletka musí být.