• Thriller

Import/Export (2007)

Zaujímavý naturalisticky poňatý film.

Inspektor Regan (2012)

Šupa filmec, vernejšie ako americké. Akcia až do konca.

In the Blood (2014)

Noooo. Neviem, neviem... Dej mi na konci nedával absolútne žiadnu logiku... Ďakovať páchateľovi za záchranu života, c-c-c... Malo to síce dynamiku, ktorá ale slabla s plynúcimi minútami filmu. Nepovedal by som, že ide o úplný trash, avšak viac ako 1* nemôžem dať. Záver filmu úplne dosrali. A tiež Trejo - jediný kvázi ťahák sa mihol v dvoch trojminútových scénach. A jeho fakt nemusím... Pocity mám véľmi véľmi rozporuplné. Pozrel som a snáď zabudnem :-)

Jackpot (2011)

Nesbø je Nesbø. Odporúčam. Perfektné.

Jako bych tam nebyla (2010)

Veľmi silné a veľmi smutné, že človek dokáže robiť zle druhému človeku, ktorého ani nepozná a ktorý nemá žiadnu vinu... Neskutočné... :-(

Jasmíniny slzy (2013)

Ani dráma, ani komédia. Nuda. Tento Woody Allen asi nebude moja šálka kávy, ešte ani jeden jeho film sa mi nejak extra nepáčil. Chyba vo mne ;-) ??

Jmenuji se Khan (2010)

No tak to bol iný šupec! Myslel som, že sa budem nudiť viac ako 2 hodiny. Opak bol pravdou. **** Desnik - súhlas, ten koniec trochu nezvládli. nathaniel 29 - by si sa čudoval... Či sú podľa teba autisti odpad, čo? Sa spamätaj!

Joanna (2010)

Silný a smutný film...

jOBS (2013)

Úplne super. Aj keď niektoré časti boli vynechané alebo pozmenené, tú podstatu film vystihol. Klobúk dole pred Ashtonom Kutcherom. Moc ho nemusím, ale v tomto hviezdil. Asi zmením názor. :-)