Život brouka (1998)

Tohle je prostě můj milovaný animák dětských let! Umím to ještě nazpaměť. :-)

Marley a já (2008)

V polovině filmu jsem se pozastavila s tím, že je to docela nuda... kdy se tam konečně začne něco dít?? Ale při pokračování sledování filmu jsem se do nich zamilovala. Jak do Marleyho, tak do celé jejich rodiny. Film je dost ze života, na nic si to nehraje, jako většina přehnaných amerických komedií takového stylu. Závěr mě samozřejmě dost dostal. Miluji zvířata a tohle mě dokáže zasáhnout... Hodnotila bych 3 hvězdičky a půl.

Temné stíny (2012)

Nevím zda se mi to líbilo, protože jsem na tom byla v kině (a tam to zkrátka vždycky udělá lepší dojem) a nebo to je opravdu dobrý film. Zajímavé to bylo určitě. Možná místy trochu nedomyšlené a nějak ani nic nového. Ale je to dobře zpracované a nebyla chvíle, kdybych se nudila. A prostě no... Johnny Depp. :-)

Opoparchant (2001)

Co ty lidi nevymyslí... :D Koukat se na to dalo, protože mě zajímalo, jaká stupidita se tam bude objevovat dál.... nebyla to nuda. Ale jinak doopravdy nezáživné, trapné.

Smrt modelky (2007)

Anna Nicole měla dost zajímavý život, s kterým by se dal natočit slušný film. Ale rozhodně ne takhle. Tohle je strašně zpracované, nepochopila jsem ten šílený dabing a jak to, že jejího syna hrál každou chvíli někdo jiný...

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Proč jsem to jen v té televizi na to přepnula? Vydržela jsem to pár minut. Pár ztracených minut mého života. Na to se přeci nikdo nemůže dívat, ne? Hotel plný hloupých levných slečen a namachrovaných frajírků, kteří dokola řeší, kdo s kým spí a kdo koho pomlouvá. Takovýhle pořady jsou ztráta času a peněz.

Králové ro(c)ku (2006)

Totálně šílená a ujetá komedie. Což může být skvělý, ale tohle bylo trochu moc. Zkrátka dost velká kravina, ale aspoň jsem se nenudila. Kdyby tam ale nehrála dobrá hudba, nejspíše bych dala nižší hodnocení.

I Love You Phillip Morris (2009)

Oba herce mam ráda a spolu jim to hrozně sluší! :) Takže romantika mezi nimi na mě udělala dojem.

Síly temna (2006)

V televizi jsem to přepnula. Takový divně moderní, takový divně stupidní. Hezký herci a tím to končí.