• Pohádka

Pelíšky (1999)

Jsou přeceňovaný, jsme dost smutný národ jestli je tohle komedie.

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Dokument o životě Koháka...nakonec i zasune. Kubo, nebylo Ti líp v reklamě na FIO banku?

Prezident Blaník (2018)

Mělo to navázat na úspěšný seriál Kancelář Blaník, ale jako celovečerák to vůbec nefunguje. Trapná slátanina a ztráta času.

Anthropoid (2016)

Tohle byli skuteční hrdinové, za cenu vlastního života seskočili padákem a zlikvidovali třetího nejvlivnějšího muže Hitlerovi říše R.Heydricha.

Prokletý ostrov (2010)

Film, který tě donutí přemýšlet! Total deprese a vždycky mě zamrazí jak tam řekl něco jako: nechci žít s tím, že jsem zabil svoji ženu a ztratil děti takže radši umřu jako blázen než žít jako vrah.

Suburra (2015)

Řím, politický rybníček a podsvětí. Novodobá italská mafie rozpoutá brutální válku.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Napadl ho medvěd, pak několikrát plaval v té ledové řece a plazil se v úžasně zachycené přírodě a ve finále si ustlal v koni. Pointa filmu je pomsta.

One Man Show (2008) (pořad) odpad!

Bože, ten Kamil to s těma třináctiletýma dětma fakt umí. Od 14ti už fejk poznávají i jeho věrní...Kdo dává tomuhle strop tak asi nemá snadný život.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Tajný agent zachrání svět a na konci skončí za odměnu v análu švédské princezny.