• Romantický

Vášeň a cit (2007)

Bylo to dost nudné a v podstatě taková utahanější verze zfilmovaných knih Jane. Anne byla dost otravná a při tomhle filmu jsem dost zvažovala, že možná byly Deníky princezny vrchol jejího herectví, což snad ne. Trochu víc mě bavil její protějšek, ale ani jednomu jsem moc nevěřila, že je to láska jak trám. Rozhodně se mi nezdála "uchvácená" a on "temperamentní" jak slibuje popis. Prostě ve finále bych to znovu vidět nechtěla, dám přednost Pýše a předsudku.

Faunův labyrint (2006)

Po několika doporučeních jsem se rozhodla, že se na to podívám. Měla jsem asi velká očekávání, protože mě ten film šíleně zklamal. Víc bych ocenila, kdyby to byl tedy film o válce/odboji a netahala se do toho hloupá holčička s přebujelou fantasií. Nebo kdyby to byl rovnou rodinný film o holčičce (kterej bych se nenamáhala sledovat). Na jednu stranu nechutný a brutální - na druhou stranu infantilní. Možná, kdyby to nebyl tak vyzdvihovanej film, ale takhle si říkám, že jsem to asi nepochopila. Ještě možná, kdyby tam nebyl ten fantasy - halucinogenní konec, ale takhle si to za mě nezaslouží ani ty *** Souhlas s Spielbergo.

Samec (2009)

Mám ráda tyhle "vyprávěcí" filmy, ale tento mě neoslovil. Samej sex a žádnej děj. Víc děje má snad i porno. Nicméně to, že se nekonal typickej happy end je mi sympatický, tak hvězdičku přidám.

Milosrdné lži (2010)

Nudilo mě to, fakt jsem nebyla schopná vnímat ani kdo je s kým. Havárka... nuda-hádky-nevztahy...scéna, smrt kamaráda, slzavej pohřeb. Dalo by se to zkrátit na 15minut.

Hlavně nezávazně (2011)

I na poměry podobných komedií je to podprůměr. Nebylo to ani moc vtipné, ani moc originální ani nic. Natalie nevypadala ani tak dobře jako jindy a vůbec byla spíš otravná, takže snad jediný plus byl Kutcher (a to ho moc nemusím...). Plus mínus to bylo méně vtipné Riskni to s Polly...

Terapie láskou (2012)

Nebylo to tak špatné, ale hned s titulkama jsem zapomněla, o čem to bylo. Že by to bylo originální a komedie? To mi moc nepřišlo, smát jsem se nesmála a nijak lepší než jiné filmy tohohle typu to pro mě taky nebylo. Spíš bych řekla, že mě to až nudilo a vůbec to bylo spíš lehce otravné, zvlášť nechápu, za co byla oceněná J. Lawrence - jestli tohle byl nejlepší ženský herecký výkon loňského roku, tak to musela být hodně špatná sezóna. V podstatě stará píseň amerických romantických komedií - hoch má dívku, dívka mu dá kopačky, hoch se ji snaží získat zpět, pomáhá mu s tím jiná dívka, na konci má u první dívky šanci a on si najednou uvědomí, že chce tu dívku, co mu pomáhala - na tom byl postavený už první díl Prciček. Ale jo, pár nových okamžiků tam bylo - hoch už není hoch, ale labilní třicátník a jeho dívka už není spolužačka ze střední, ale labilní nymfomanka.

Méďa (2012)

Nechápu, za co tenhle film dostal tak vysoké hodnocení... Dejme tomu, nápad možná zajímavej, ale až moc často to sklouzává k trapnosti. Jen jsem se během celého filmu nerozhodla, jestli mi vadí víc nablblá zápletka, nebo nerozhodnej hlavní hrdina, posedlý svým méďou. Asi jediné, co bych považovala za pozitivum, je Mila Kunis. Podle mě je nejhorší nevyhraněnost filmu - pro dospělého moc pitomé, pro dítě moc obsprostlé. 'To, že ho nakonec zachránili tomu jen nasadilo korunu.

Tráva (2005) (seriál)

Na jednu stranu to není úplně zlej seriál, ale fakt postrádám seriál s rozumnou ženskou hrdinkou. Protože tahle je zase taková ufňukaná chudinka, která sice dealuje trávu, ale jinak mi připadá úplně neschopná. Každou chvíli se potřebuje vyplakat na rameni někomu... s někým dalším se následně vyspí a nakonec jde prudit děti. Její styl řešení problémů je taky spíš na pár facek. Nějak se mi nedaří si ji oblíbit... Pozitiva vidím spíš v mužským obsazení a v netradičním nápadu, ale rozhodně to není nic, co by mě nadchlo. Tak opravuji, jestli mi po první řadě ten seriál přišel jako průměr, tak teď se mi zdá úplně mimo. Ta ženská je neschopná nebo co? Ne, než aby slevila z nároků, tak raději začne dealovat. Takový ty obyčejný věci, jako je zaměstnání, to ji ani nenapadlo. Dělá oči na každýho chlapa a akorát je využívá. Následně se ještě vdá? No, beru, je to seriál... ale je to dost ubohý. A co udělá, když konečně vydělá? Jde si koupit cetky, auto a na pedikúru. Vzhledem k tomu, kolik to má řad, nedělám si iluze, že v brzké době dostane, co si zaslouží.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Jako nápad se mi to líbilo, ale to zpracování mě moc nenadchlo... Nějak to byl prostě od pohledu německý film (i kdyby nebyl) - podobně jako Sněhurka a sedm trpaslíků, nebo jak se to jmenovalo...