• Romantický

Spectre (2015)

Strašný úvodní song, video k němu jak z japonskýho porna, ošklivá bond girl a hlavně děj tak nějak o ničem a plný nelogičností. Asi nejhorší Bond, co jsem viděla. Jediné, nad čím jsem díky filmu uvažovala bylo, že karneval v Mexiku by mohl být zajímavý.

Aloha (2015)

Pokud je něco romantická komedie, očekávám film typu Kopačky, 50x a stále poprvé nebo tak něco. Prostě film, kde budou i vtipné momenty, tady nebyly, dokonce ani úsměvné momenty tam nebyly. O tragickém obsazení nemluvě. Nechápu oblibu Bradleyho Coopera a tenhle film mě fakt nepřesvědčil, že je dobrý herec. 1* a to sotva.

Plivu na váš hrob (2010)

Moc nechápu, o čem tenhle film měl být. Mělo to být hororové? Nebylo (a nechápu, jak to někdo může považovat za horor). Mělo to být nechutné? Jo, trochu, ale nijak výjimečně. Předem předvídatelné, co se stane, nic nového. K tomu kupa nelogičností - ok, tak ona si tak pobíhá po lese... polonahá... pak se záhadně vyhrabe z řeky, vše přežije, umyje si někde vlasy, upraví se a nepozorována je dostane? Jako jak? Určitě by ji nenašli, když ji všude hledali. Jasně.

Angelika (2013)

Původní Angelika byla snesitelná hlavně proto, že v té době podobná naivita ve filmu frčela. Proč musel vzniknout remake, to mi jasné není. Angelika, která v 17 už vypadá na 27 je ještě naivnější a v podstatě horší. Samotná herečka mi připadá dost hrozná. Snad jediné, co oceňuji, že Joffrey neosahával sochy.

Vlhká místa (2013)

Čekala jsem odvážnou komedii a dostala nudu s hemoroidama. Pár věcí bylo celkem vtipných, ale nuda a nechutnost jaksi převyšovala...

Detektiv Varg Veum: Šípková Růženka (2008)

Poměrně dost podprůměrná detektivka, kde většina postav jedná totálně nelogicky. Soukromý detektiv vyšetřuje místo činu a všechno si vlastnoručně osahá? A to množství skvěle zahraných interakcí mezi postavama? Hysterická puberťačka? No asi jediné, co to potvrdilo, je přísloví "Jaká matka, taká Katka."

Díra u Hanušovic (2014)

Nevím, asi jsem divná, ale ráda bych ve filmu viděla děj. Ano, jsou filmy, které i bez děje stojí za to, ale tady prostě nevím. Možná kdyby v obsahu distributora nestálo "...dojde k nečekané události..." Protože podle mého názoru se tam celou dobu nic nestalo. A k uměleckému "nic" mi tam zase ledasco chybí. Jeden z filmů, které sice emoci vyvolají, ale nejsem si jistá, jestli vztek, že se nic nedělo, nic nezjistilo a nic nikam neposunulo, je zrovna to, co by měl film zanechat.

Pečený sněhulák (2014) (pořad)

Jako první jsem viděla Mozek a Sexuální život a říkala si, super, to je paráda. Bohužel jsem si pak pustila i další díly a při nejlepším možná tak vykrádačka Malé Velké Británie. Ono kupodivu k vtipnosti nestačí jenom být nekorektní.

Nymfomanka, část II. (2013)

V podstatě jediné pozitivum jedničky - mladá představitelka hlavní postavy - zmizelo. Sice mi to přišlo o něco koukatelnější, ale asi už jsem byla jen otupělá z prvního dílu. Závěr byl aspoň trochu nečekaný. Chudák děda.

Gigantický (2008)

Tak jsem pořád čekala, o čem ten film bude a najednou byly závěrečné titulky. Takže byl tak nějak o ničem. K tomu nesympatické snad všechny postavy, kromě divného vědátora a otce vyvolené. Navíc jsem vůbec nepobrala, proč to muselo být čínské dítě a co měly znamenat ty útoky.