• Romantický

Love Life (2020) (seriál)

Seriál úplně o ničem. Nesympatická a ufňukaná hlavní aktérka, který se děje kupa úplně nezajímavých věcí, v podstatě jsem u jedinýho ze sedmi dílů neudržela pozornost. Další díly si odpustím...

Mulan (2020)

Kdyby tyhle předělávky Disneyho pohádek aspoň nabízely něco novýho nebo trochu upravovaly příběh. Tohle je scéna od scény to samý.

John Wick 3 (2019) odpad!

Po celou dobu jsem měla dojem, že se na filmu podílel i Zdeněk Troška, protože kulervoucích momentů tam bylo až příliš, děj nula.

Nebe s.r.o. (2019) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů poslední doby.

Vlastníci (2019)

Vůbec nic jsem od toho nečekala a byla jsem docela nadšená, bohužel docela výstižný...

Zaklínač (2019) (seriál) odpad!

Nečetla jsem knihy, nejsem fanoušek. Pro mě seriál na hraně odpadu. Měla jsem celou dobu pocit, že koukám na lacinou cosplay šarádu. Nevidím ani pozitivum ve formě Cavilla a nechápu, jak to mohlo dostat druhou sérii. Fakt je to trochu na úrovni polskýho televizního filmu. Plus je pro mě, jako pro někoho, kdo nezná předlohu, takřka nemožný orientovat se v ději. Sama nechápu, že jsem dala pět dílů, nechápu ani zdejší hodnocení.

Až po uši - Série 2 (2017) (série)

Bohužel oproti první řadě přibylo podivných a nepravděpodobných telenovelových linek.

Jak balit holky na mejdanech (2017)

První půlka filmu byla výborná, druhá půlka byla strašná. Nejít na to do kina, nedokoukala bych to. Závěr megatrapnej. Už dlouho se mi nestalo, aby mi za protagonisty filmu bylo trapně, tady to trapno přetrvávalo celej film. Anální humor mě asi opustil s Prcičkama. Ani soundtrack nebyl nic moc. Přitom to bylo tak zábavně rozjetý. Kdyby to mělo o fous nadupanější soundtrack, šla bych do 3*, takhle 2* za Kidman a začátek.

Kráska a zvíře (2017)

První půlka je v podstatě kompletní předělávka animované verze. Co mi vadilo fakt hodně byla animace u Zvířete - hlavně ta mimika nebo co to mělo být. Obsazení některých postav bylo fakt spíš úsměvný a asi bych čekala víc, než předělávku animáku. Animáku se to nevyrovná ani omylem. Tři hvězdy za Emmu, zbytek bych asi oželela, ale neurazilo to (bohužel ani nenadchlo). Když už muzikál, tak aspoň s novou hudbou, než v původním filmu.

Moje sestřenice Rachel (2017)

Naprostá ztráta času. Ten film byl tak nudný a tak otravný, že už člověk na konci ani nepostřehne, že jedna z hlavních postav skočila z útesu.