• Romantický

Daleko od hlučícího davu (2015)

Asi těžko najít film, kde by hlavní hrdinka byla podobně hloupá a neschopná a přesto naprosto nepochopitelně oblíbená a hlavní hrdina naprosto marnej. Asi hlavní myšlenka, která mě provázela nekonečnýma 119 minutama, bylo nepochopení, co na tak nesympatické osobě všichni vidí a proč Gabriel vysílá ty uslzené pohledy zrovna jejím směrem, místo toho, aby se sebral a šel co nejdál od ní. Moc nechápu popis filmu, který mluvil o nezávislé (to nebyla ani náhodou) a cílevědomé ženě. Jestli jsou silné ženské postavy vykresleny takto, tak to tedy potěš koště.

Padlé ženy (2002)

Docela děsivý film, když si člověk uvědomí, že nekouká na zpracování Jeptišky, ale na příběh z 60. let 20. století. Na druhou stranu to není film, který by se dal zapamatovat na dlouho, chyběl tam příběh, který by to nějak víc táhl a ve finále na mě film působil spíš jako výčet nepěkných věcí, které dělaly (a věřím, že skutečně dělaly a fakt ne jen výjimečně) jeptišky "hříšným" ženám.

Nejdelší jízda (2015)

Až moc přeslazený a ten brutální happy end už byl fakt moc. V podstatě Zápisník jedné lásky z prostředí rodea. Jediné pozitivum tam byl Alda.

Rozpolcený (2016)

První dvě třetiny filmu 5*, ale pak se to začne rapidně kazit s bestií. Co mohl být dobrý thriller, bylo pokaženo béčkovým hororem ke konci.

Kráska a zvíře (2017)

První půlka je v podstatě kompletní předělávka animované verze. Co mi vadilo fakt hodně byla animace u Zvířete - hlavně ta mimika nebo co to mělo být. Obsazení některých postav bylo fakt spíš úsměvný a asi bych čekala víc, než předělávku animáku. Animáku se to nevyrovná ani omylem. Tři hvězdy za Emmu, zbytek bych asi oželela, ale neurazilo to (bohužel ani nenadchlo). Když už muzikál, tak aspoň s novou hudbou, než v původním filmu.

U moře (2015)

Rozhodně se mi ten film nezdál jako až takový brak. Líbila se mi atmosféra, vadilo mi akorát velké očekávání toho, co se přihodilo tak strašlivého, člověk čeká minimálně úmrtí pěti dětí a psa a nakonec se to odhalí tak btw. a ještě nic extra. Asi je to tím, že jsem od filmu nečekala nic, nakonec se mi celkem líbil.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Super film... kdyby to byla pohádka od Disneyho. Takhle to vypadá, jako by Jumanji, Disneyho Tarzan a James Bond počali hodně podivný dítě. Na pohled pěkný, ale jinak strašná blbina. Jedna hvězda za hezký zvířátka, druhá hvězda za hlavního hrdinu do půl těla a třetí za Leona Rona.

Upovídaná láska (2015) (TV film)

Na to, že je to TV film, tak to dávalo víc smysl, než většina podobných velkokomedií.

Ally McBealová (1997) (seriál)

Nebýt otravné, ošklivé a celkově nesnesitelné hlavní hrdinky, mohl to být fajn seriál. Takhle to na tři hvězdy zvedá jen Richard Fish a jeho lekce fishismu a Lucy Liu. Jinak to dost často klouže k trapnosti a uječenosti. Tak popojedem.

Divoká krása (2007)

Na to, o čem film byl, to byla neskutečná otrava a nuda. Ani fakt, že byl podle skutečné události, to nezachrání.