• Romantický

Ghoul (2015) odpad!

No... východní vykrádačka Záhady Blair Witch.

Jessica Jones (2015) (seriál)

Prvních cca 5 dílů mě fakt nadchlo. Pak už to jen protahovali. Vždy už bylo jasné, že Kilgrave zase unikne, i když za sebenepravděpodobnější situace. Tak jak tak to ale bylo příjemné překvapení. Hlavní hrdinka dobrá, záporák výbornej. Jen škoda, že to ke konci sklouzlo k telenovele s nevyrovnaným magorem. Takže za prvních pár dílů 5* a pak to klesalo tak na 3*, jednu přidávám za Tennanta.

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Film mě na jednu stranu bavil a na druhou stranu dost nudil. Nebýt v něm Depp s McGregorem, asi by to bylo podstatně horší. Ale rozhodně si podle mě nezaslouží tak nízké hodnocení, pár vtipných momentů tam bylo a celé to bylo sympaticky ulítlé. Takže spíš průměr až mírně nadprůměr.

Nejdelší jízda (2015)

Až moc přeslazený a ten brutální happy end už byl fakt moc. V podstatě Zápisník jedné lásky z prostředí rodea. Jediné pozitivum tam byl Alda.

Spectre (2015)

Strašný úvodní song, video k němu jak z japonskýho porna, ošklivá bond girl a hlavně děj tak nějak o ničem a plný nelogičností. Asi nejhorší Bond, co jsem viděla. Jediné, nad čím jsem díky filmu uvažovala bylo, že karneval v Mexiku by mohl být zajímavý.

U moře (2015)

Rozhodně se mi ten film nezdál jako až takový brak. Líbila se mi atmosféra, vadilo mi akorát velké očekávání toho, co se přihodilo tak strašlivého, člověk čeká minimálně úmrtí pěti dětí a psa a nakonec se to odhalí tak btw. a ještě nic extra. Asi je to tím, že jsem od filmu nečekala nic, nakonec se mi celkem líbil.

Upovídaná láska (2015) (TV film)

Na to, že je to TV film, tak to dávalo víc smysl, než většina podobných velkokomedií.

Až po uši - Série 1 (2014) (série)

Příběhy trochu jak z mexický telenovely... ale na poměry českých seriálů fajn.

Cizinka (2014) (seriál)

Na tenhle seriál jsem narazila díky nějakému žebříčku nejlépe hodnocených seriálů, což tedy vůbec nechápu. Nechápu ani vysoké hodnocení, protože seriál je brak se vším všudy. Zápletka jako z harlekýnky, nesympatická a nepříjemná hlavní hrdinka, nadmíru atraktivní protějšek a spoustu tuctových příhod. Dost mi to připomíná Sleepy Hollow a už u druhého dílu jsem se nudila. Člověk pořád doufá, že se to rozjede a ono nic. K tomu množství nelogičností a děr v ději. Pokud je někdo milovník Skotska a seriálů s příchutí historie, tak pak to má asi smysl. Jinak fakt ne. Neustálé flashbacky mě taky nebavily.

Díra u Hanušovic (2014)

Nevím, asi jsem divná, ale ráda bych ve filmu viděla děj. Ano, jsou filmy, které i bez děje stojí za to, ale tady prostě nevím. Možná kdyby v obsahu distributora nestálo "...dojde k nečekané události..." Protože podle mého názoru se tam celou dobu nic nestalo. A k uměleckému "nic" mi tam zase ledasco chybí. Jeden z filmů, které sice emoci vyvolají, ale nejsem si jistá, jestli vztek, že se nic nedělo, nic nezjistilo a nic nikam neposunulo, je zrovna to, co by měl film zanechat.