• Romantický

Mulan (2020)

Kdyby tyhle předělávky Disneyho pohádek aspoň nabízely něco novýho nebo trochu upravovaly příběh. Tohle je scéna od scény to samý.

Až po uši - Série 2 (2017) (série)

Bohužel oproti první řadě přibylo podivných a nepravděpodobných telenovelových linek.

Bridgertonovi (2020) (seriál)

I když odhlédnu od dost mimo obsazení a budu se tvářit, že to nebylo trochu rušivý, tak to stejně byla celkem ztráta času.

Jak balit holky na mejdanech (2017)

První půlka filmu byla výborná, druhá půlka byla strašná. Nejít na to do kina, nedokoukala bych to. Závěr megatrapnej. Už dlouho se mi nestalo, aby mi za protagonisty filmu bylo trapně, tady to trapno přetrvávalo celej film. Anální humor mě asi opustil s Prcičkama. Ani soundtrack nebyl nic moc. Přitom to bylo tak zábavně rozjetý. Kdyby to mělo o fous nadupanější soundtrack, šla bych do 3*, takhle 2* za Kidman a začátek.

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Přemýšlím, jestli jsem viděla stejný film, jako zdejší hodnotící. Chápu, že někomu to mohlo sednout, ale označit to za nejlepší díl BJ, to teda fakt ne. Pozitivem předchozích dílů byla obyčejná ne příliš atraktivní ženská, které se dějou zmatené, ale reálné věci. Tohle bylo vyloženě mimo - od čekání na určení otcovství až po hromadné účastnění se všech předporodních nesmyslů.

Summerhill (2008) (TV film)

Z toho happy endu až trnuly zuby.

Sebevražedný oddíl (2016)

Uniká mi, jak taková slátanina mohla dostat tak super hodnocení. Mělo to pár světlých momentů, všechny byly v traileru.

Městečko Haven (2010) (seriál)

Krásná ukázka jak se ze zajímavého a napínavého seriálu dá udělat ucajdaná telenovela. Původně jsem dala 4* a s koncem seriálu o dvě srážím, protože poslední cca dvě řady jsem dala jen se sebezapřením, abych věděla, jak to dopadne. Kdyby se seriál odvíjel pořád tak, jako v prvních sériích, bylo by to podstatně lepší. Románek, který se do toho snažili napasovat a dohnali ho až k happy endu byl nelogický a trapný. Záhady se motaly čím dál víc a nelogičtěji, každé další zlo se postupem času ukazovalo méně zlé a mě doteď mrzí, že Audrey nešla hned jak měla do stodoly, ušetřila by tím potíže městu a divákům 2 řady utrpení. Seriál se navíc nevyhnul typickým hříchům - trapnému a nelogickému oživování postav, pokusům o milostný trojúhelník a překombinovanosti děje. Navíc ústřední pár byl víc než nesympatický. Závěr série byl celkem zklamání, mohli si nechat aspoň trochu důstojnosti.

Snídaně na Plutu (2005)

Čekala jsem hodně, hlavně vzhledem k vysokému hodnocení... ale asi jsem to nepochopila nebo nevím. Na komedii tam bylo dost málo vtipných okamžiků. Na drama tam bylo hodně málo vážných a seriózních okamžiků. Murphy asi odvedl dobrou práci, ale bylo to celé takové přehrávané, očividně záměrně, ale spíš to vypadalo jako škatulka "jak by se měl chovat transexuál". Fakt, že aktér celou dobu hledá matku a nakonec to k ničemu není, tomu jen dodá. Už popis filmu - hraje si na drsného chlápka? Ne. Je to o hledání se? Ne. On se nemění. Moc nechápu, co bylo na tom filmu tak super. Podle mě nic.

M*A*S*H (1970)

Seriál patří k mým nejoblíbenějším seriálům, ale film mě opravdu nebavil. Nebylo to ani vtipné a ani dramatické. To, co jsou v seriálu radostné lumpárny, to je ve filmu buranská sranda. Ani jedna z postav není sympatická. Možná je film takový "víc pro dospělé" hlavně typem vtipů, ale moc mu to nepomáhá.