Django (1966)

Všichni jsou mrtví, Listere. A co major Jackson? Major Jackson je mrtvý. Všichni jsou mrtví. A co generál Hugo, mexičani, jižani, Nathaniel? Generál Hugo, mexičani, jižani i Nathaniel jsou mrtví Listere, všichni jsou mrtví... Střílí se hodně, ale po 20ti minutách se to mění na nehezký kabaret v rudém hávu. A když to srovnáme jen s odva roky mladším bratrem králem westernů, je Django jen béčkové béčko.

Osvícení (1980)

Takovýhle film mi stačí vidět jednou za život.. Málem jsem vyskočil z okna a dva dny nespal. Sevřený žaludek při vzpomínce na tuto radostnou událost mě drží dál od hororů i znělky ohlašující konec vysílání.

Malí kovbojové (1972)

Bohužel jsem mozek vypnout nedokázal. Tomu, že banda nezkušených kluků rozstřílí otrlé lumpy jsem neuvěřil ani na chvíli. Přišlo mi to tak blbý, že jsem to okamžitě vypnul. Každý má někde práh bolesti :) Do té doby příjemné nenáročné koukando... Bohužel, no...

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

První půlka je k uzoufání nudná až otravná, Penelopka je naprosto otřesná a ikdyž musím přiznat, že konec ve fontáně mládí se mi zamlouval, momentálně to nevidím na víc než 30%. A to je úspěch, vzhledem k odpadní první půlce.

Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001) odpad!

Mě se to nelíbilo. Nemám rád vtipy založené na trapnosti, ani filmy. Kromě úvodní scénky s krokodýlem je to otravné až hanba.

Tykho Moon (1996)

Temné psychologické filozofující sci-fi. Velmi neuchopitelné a neuvěřitelně zajímavé.

Vražda v Orient expresu (1974)

Úmorný začátek. Otřesně protivný Hercule Poirot. Příšerná hudba, nominovaná na Oscara, nechápu. Dobrá pointa ve špatném kožichu. Přemrštěné hodnocení tohohle špatného divadla, nebo spíš špatného Poirota, který ovšem uhranul celé plátno.

Thor (2011)

Držel jsem si palce, ať je to dobrý. V půlce jsem malinko povolil stisk a pak se už to kontinuálně sralo až k totálnímu zklamání. Stejná bída jako Avengers. Bohužel.

Holka na zabití (1975)

Dáša na zabití. Je to vtipné, Augusta je můj favorit, rozchechtal mě napokaždý... muhehe.