Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Ani náhodou to nemá na švédský originál! Američani tam naprosto nic! nezmenili, natož aby neco přidali. Vytvořili delší a nudnější verzi. Scénarista se musel strašně nadřít:-). Craiga mám rád, ale tady je stašně chladný a nevýrazný. Ten jeho drsný výraz se hodí pro Bonda, ale ne pro novináře. Možná i proto me to nijak nevtáhlo do děje. A hlavně, Lisbeth se chová divně a vypadá jako noční můra, protože se jí něco v minulosti stalo a ne proto, že to je její image a že je kráva od narození (což ale z Fincherovy verze nevyplyne).. a pokazí pointu filmu.

Ocelová pěst (2011)

Rodinná zábava, kde dítě hraje dospělého a obráceně..až je to (smutně) vtipné. Samozřejmě, že dopředu tušíte, jak to asi dopadne. Zároveň herci tomu hlavně na emocích hoodně přidávají/přehravají. Takový dětský roboRocky, jako malý bych to samozřejme baštil...ted uz ne:-). Hugha Jackmana znam jako Wolverina - no a ted TOTO.-). To je jako Arnold v Predatorovi a v Policajtovi ze školky..pfff

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Promíchání skutečného světa s tím pohádkovým...a v seriálu? Ač to zní hoodně divně a mohlo to skončit jestě hůř, překvapivě se to povedlo. Hlavní příběh se odehrává na pozadí nových adaptací pohádek, které provázejí každý díl. Zajímavé, netradiční, s příjemnými herci. UPDATE: jelikož u posledních dílů pomalu usínám, tak ze **** dělám ***. Začíná to být pořád to samé a už to nemá moc v čem překvapit.

Moneyball (2011)

Dobré, poklidné sportovní drama. Příběh, herci, Pittova životní filosofie a krásná písnička jeho dcery....to vše do sebe zapadá. Velmi dobrý film, který určitě stojí za zhlédnutí + respect Billy Beany.

Doteky osudu (2012) (seriál)

Seriál s nevšedním, zajímavým a originálním námětem. Již po shlédnutí prvního dílu lze říci, že se bude jednat o nadprůměr. Kiefer je opet sympatak (taky jak jinak) a Danny Glover...pro me prijemne prekvapeni, pac jsem ho uz dlouho nikde nevidel. Otázkou je návaznost jednotlivých dílů, protože tento seriál má rozhodně potenciál se vyvíjet.

Pan Am (2011) (seriál)

Zasazení do 60. let, letušky Pan Am, dobová hudba, to vše tomu dodává příjemnou atmosféru. Musím říci, že co se týče prostředí, vzpomněl jsem si na Catch me if you can. Uvolněné drama se zajimavými postavami a špionážní zápletkou na pozadí studené války. Love Kelli Garner

Nová holka (2011) (seriál)

Zooey je fajn a komu se nelíbí ať...to ani nepouští. Dá se při tom pobavit, ale není to typu Two and a half men....takže se na Vás nevalí jedna hláška za druhou.

Kličko (2011)

Vydařený dokument - pokud ty dva znáte jako já jen přes media...možná na ně změníte názor.

Těžká váha (2005)

Russell Crowe opět dokázal, že je to Pán herec. Film Vás neskutečně vtáhne - je to víc než jen box. Příběh o životě a nezlomné vůli. Poslední zápas je dechberoucí.

Šestej smysl (2012) (seriál)

Ne že by se na to nedalo koukat, ale sledovat to nebudu. Docela nevýrazný a necharismatický hlavní představitel. Je to až příliš nevážné, pozitivní.....nemá to nic extra