Tři dny ke svobodě (2010)

Jen kdyby ten příběh a zápletka nebyl už tak ohraný, že? - a ve filmech už Xkrát viděný. Samozřejme, když vám tam zahraje Russell Crowe tak to z průměru vytáhne o stupínek výš. To se i stalo. 60-70%:asi tak, pro tohle si Russela rozhodně pamatovat nebudete. Je to dobrý film? Ano. Vidět znovu? ani NE.

Čelisti (1975)

...a po něm se báli i do vany. Vážne, na svou dobu neuvěřitelný film. Skvělý Scheider, Shaw a Dreyfuss ve filmu, který dal světu dnes již legendární melodii. Není potřeba dále komentovat film, který navíc každý zná. Opravdu vyjímečných filmů je pár a to je jeden z nich!

96 hodin (2008)

Kdyz vam nekdo unese dite a nezada vykupne__Liam Neeson, Paříž, drogy a obchodníci s bílým masem. Přál jsem mu, aby tem albánským ***** nakopal ******. Akční jízda, při které si užijete každou z 93 minut.

Americký gangster (2007)

Kmotr byl, je a bude TeN jediný, ale tohle muže stát hrdě vedle něj. Užasný mafianský film se skvelým Denzelem Washingtonem a Russellem Crowem. New York 70. let, drogy, zkorumpovaní policajti a jeden respektovaný Gangster....http://www.youtube.com/watch?v=q9HeKqhxknM

Kancl (2005) (seriál)

Dobří herci v seriálu, který není zas tak praštěný, jak se zpočátku zdá. Charakter Dwighta Schrutea stejně jako to co se odehrává v hlavě Michaela Scotta jsou kapitoly samy o sobě:-). Ne náhodou to má už 8. sérií.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Nejlepší reality show co kdy byla natočena! Intriky, podrazy, lži, emoce, pravý charakter, smysl pro cest, strategie, nezapomenutelné okamžiky a k tomu nádherné ostrovní lokace a skvělý Jeff Probst -- To je Survivor. Top seasons: Heroes vs. Villains, Micronesia, All stars, Cook Islands. Nejoblíbenější soutěžíci: One and only queen Parvati - love you:-) Neojblíbenější momenty: 1. serie- poslední tři držící se totemu a užasná podkreslující hudba. 12. serie- kdyz se v poslední epizodě Ti dva loučí s táborem. 20. serie- Ty dvě šílené kmenové rady. Nejvtipnější momenty: 1. Erik v Micronesii dostávající "školu života":-) 2. Ten vůl na boji v Palau 3. samozřejme JT v Heroes vs. Villains

Přátelé (1994) (seriál)

Ross, Rachel, Joey, Monika, Chandler a Phoebe - prostě "přátelé". Simply the Best. Pro me vždy *****

Vyměřený čas (2011)

Zájímavý nápad s jednoduchým příběhem. Co vidíte na plakátě děje se i ve filmu. Kdo hledá pompézní sci-fi s efekty, jednu akční scénu za druhou nebo naopak hlubší myšlenku-nedočká se. Díky solidním hercům neurazí, ale ani nepřekvapí. Slabší ***

Jeden den (2011)

Nic sem od toho necekal a ... ach jo, tak to me dostalo. Moc pekný film a smutný. Příběh o životě, lásce, přátelství s krásnou Anne Hathaway a naprosto podmanivou hudbou. Navíc se mi pripomina "Sarah" http://www.youtube.com/watch?v=fZdF8gP8xmI . Rad se zas nekdy kouknu.....ten osud:-(