Ona (2013)

Wau, ľudská predstavivosť je nekonečná a spracovanie tohto filmu je prim úchvatné, perfektný film, úžasná myšlienka. Odporúčam vidieť.

Génius - Einstein (2017) (série)

Samotný názov vystihuje celý seriál, Génius ! Ťažko inak vystihnúť slovami to ako jednoducho geniálny Einstein bol, a ako ho vystihli v tomto dokumente. Odporúčam pozrieť úplne každému bez výnimky.

Matky na tahu (2016)

Občas mi to pripadalo ako niečo na štýl Hangover ale pre mamky ! :D Veľmi sa mi to páčilo, podarená komédia, kde bola Mila Kunis a jej bestfriends proste super !

Diagnóza: Šampión (2015)

Keď si človek pri filme ako je tento uvedomí, že sa jedná o skutočný príbeh, zistí že to odzrkadľuje skutočný svet, že keď sa príde na závažný problém ako v tomto príbehu, tak namiesto toho aby sa ho ľudia pokúsili vyriešiť, tak sa tvária že sa nič nedeje lebo moc a peniaze sú na prvom mieste. Len tá predstava je jednoducho neuveriteľná, že človek ktorý je úspešný, má krásnu ženu, deti, peniaze, ľudia ho milujú, teda je šťastný, no aj tak je tak "zúfalý", lebo nevie čo sa sním deje, že sa jednoducho musí zabiť lebo má pocit že nič iné mu nezostáva. "TELL THE TRUTH !" Hodnotím najme príbeh, a Will Smith je proste jednotka.

Lokal TV (2011) (seriál) odpad!

Stále keď to zdieľajú nejaký kamaráti na sociálnych sieťach, tak ma zábavný názov alebo obrázok vo videu prinúti si to pozrieť. Po každom pozretí len ľutujem lebo celé je to úplná kravina, nevidím na tom nič vtipného (česť výnimkám)

Jackass: Děda Mizera (2013)

Tento film bol pre mňa jednoducho geniálny, dlho som sa tak brutálne nerozosmial a odporúčam ho každému. Myslím si že hodnotenie 66% je na tento film trocha nízke a dúfam že Vás to od pozretia si ho neodradí, u mňa jednoznačne 5*.

Hotel Transylvánie (2012)

Veľmi vtipný animovaný film na ktorom sa večer s rodinou zasmejete. Ja som sa na zaujímavých fóroch veľmi pobavil :D To nie upíri, ale ľudia sú monštrá.