• Fantasy

Popcorn TV (2006) (seriál)

Skrytá kamera v pařížských ulicích. Vzhledem k tomu, že jsem zvyklá, že podobné počiny u nás u mě vždy vzbudily jen úšklebek nad trapností oněch "vtipných" scenék, byla jsem strašně překvapená, že tahla FJ varianta fakt vtipná je :) U tak 70% skečů se člověk opravdu upřímně pobaveně usmívá. Rozto(mile) navíc reagují i téměř všichni napálení, další nezvyk.

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Za pravidelně předváděný hysterie a patos by se nemusel stydět ani lkající severokorejec. Ale proces stavby i konečný, leckdy velmi ujetý, řešení mě sledovat baví; dojáčkové vsuvky je ovšem potřeba mentálně vyfiltrovat, čistě v sebeobraně.

Bůh masakru (2011)

Komedie? Kde? Masakr?? Kde?! Drama možná trošku. Až do samého konce jsem marně čekala na to, že se něco stane. Něco zajímavého, vtipného či masakrózního. Bohužel jsem se nedočkala. Pokud tedy za masakr nebudeme považovat to, že odér zvrátků se nevyvětrá, ale přestříká Kourosem (celkem otázka, co je horší, zvlášť pokud se použije půl lahvičky). Pro mě každopádně jeden z nejnudnějších filmů, co jsem kdy viděla.

Pomsta (2011) (seriál)

Mám pravidlo dát seriálu vždy alespoň 5 dílů a pak se rozhodnout, jestli dál sledovat nebo ne. No a tohle pravidlo mi zatím vždycky s úspěchem vycházelo. Ale tady prostě nevím ani po 10 dílech. Hodně se mi líbí, že hlavní hrdinka je taková správně nesluníčková, ale k tomu, abych byla nadšená, to nějak nestačí. Stejně jako je odtažitá ona, mi přijde odtažitý celý seriál, chování postav je mírně divné a prostě obecně se do něj pořád nemůžu ponořit s nějakým větším nadšením. Možná i proto, že ačkoli 10 dílu za námi, moc se toho nestalo a děj se motá tak nějak v kruzích. Uvidíme dál. EDIT: pokračování první série je o dost povedenější, než bylo vše předtím, vyjasnila se spousta věcí ze začátku a dá se říct, že nyní mě seriál opravdu baví. Jsem zvědavá, jak to celé dopadne.