See prang (2008)

Nízký rozpočet je znát, ale atmosféru to má a vytahuje to především poslední epizoda u které nejednou zamrazí. Také musím pochválit temný hudební doprovod.

Generátor (1998)

Tři hvězdy za skvělej dabing u kterýho se člověk pobaví, ikdyž to tak původně nebylo zamýšleno. Hlavně v úvodní scéně na policejní stanici - mohla bys... Sakra..

V zajetí démonů (2013)

Jedna věc je když odcházíte z kina spokojený, ale málokdy se Vám stane, že odcházíte z kina nadšený a tohle byl ten případ. Nečekal bych, že se mi může stát v narvaném sále, kde ještě půl filmu posloucháte lidi, jak se cpou popcornem, skoro jako by se do kina přišli jen najíst, že budu mít tolikrát mrazení po celém těle a tolikrát se leknu. James Wan dokazuje, že v současné době u hororů nemá konkurenci a už se těším na Insidious: Chapter 2.

Red Faction: Počátek (2011) (TV film)

Upřímně, čekal jsem, že to bude další odpad, jak je to u SyFy zvykem. Ale znám hru a tu hodinu u půl jsem tomu obětoval a dalo se na to koukat.

Mrtvá jáma (1989)

Pro nenáročné diváky velmi slušný, depresivní a temný film. Zejména díky temnému prostředí a hudbě, která hraje prakticky celou stopáž.

Smrtící parazit (2009)

Tohle se nepovedlo, žádná atmosféra a špatní herci, kteří se navíc občas zachovají naprosto nepochopitelně. Jediné co tento film trochu zvedá je celkem slušný hudební doprovod. Čekal jsem víc.

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

Zajímavý nápad, navázat na původní snímek z roku 74 a byl by to i slušný horor, nebýt toho absurdního konce, kdy se hlavní postava Heather rozhodne spřátelit s vrahem, který jí vyvraždil všechny kamarády, včetně přítele u kterého se Heather nezdálo divné, že ve scéně v dodávce byl svlečený do půl těla a její blonďatá kamarádka měla na sobě jeho košili.

Kanibalové (1980) odpad!

Nejhorší film, jaký jsem bohužel viděl. Film, který mi zkazil život, po jeho shlédnutí jsem už nebyl jako dřív.. Kdo ho ještě neviděl, ať se mu radši vyhne.