Hotel Paradise (2012) (pořad)

Primě ten koncept "rodinné televize" moc nevychází a začínám si myslet, že je v COOLu majoritním vlastníkem Berlusconi a celé je to nějaká konspirační teorie za účelem připojení Čech k Itálii. Takovéhle nabídky se prostě neodmítají, hlavně pokud chce synáček generálního ředitele české Jersey Shore v čele s jeho oblíbenou MILFkou.

Nová holka (2011) (seriál)

Hezké, ale kdy dostane vlastní show Emily Blunt nebo Katy Perry?

Tady to musí být (2011)

Sice jsem ty dvě hodiny proseděl v elasťácích pod Snyderovým plakátem vznášejícím se v oparu laku na vlasy a vysypaného bílého prášku (na praní... špatných nálad) zbytečně, ale což. Moje fenka Alice Měďená byla nadmíru spokojená a teď si jen počkáme na verbala a jeho tlupu 750 groupies, až nám přijdu trochu doupravit hodnocení. Dokážete si představit jejich tváře, až zjistí, že "Tady to tedy rozhodně není!".

Čtyři slunce (2012)

Inception po česku pro maminy v depresi, kterým Drábek nevyplatil dávky za únor a které byly naposledy v kině na Ženách a Mužích v něčem. Chudák Karel, který musí hrát při každé návštěvě Písku pitomce. Edit: Ti, kteří pochybují, kde jsem film viděl, ať se prosím odeberou na kinoripový profil larelay.

Dobrák Deeds (2012)

Tyler Perry je americkým ztělesněním českých komerčních televizí. Po letech plození odpadních! EddieMurphyštin se snažíte přijít s něčím novým, originálním a univerzálním, nad čím si nepomlaskají jenom sassy black women (české ženy v domácnosti a vyučení), a nakonec stejně skončíte u bulvárních Prima WTF Top Star Magazínů a Kriminálky Expozitura, kde jsou klíčovými důkazy teplota mínus patnáct a nemrznoucí kapalina, protože tak se alespoň společně s reklamama zaplácne ta hodinka vysílací doby. A když pak odcházíze z kina nebo vstáváte ze smradlavého gauče, abyste došli po nejnovějších nočních zprávách s Lucií Borhyovou vyhodit papírové ubrousky, dochází vám, že tu někdo zaspal 10 let a vy jste se radši měli na mobilu podívat s verbalem na nejnovější 240p dvdrip Válečného koně.

84. Annual Academy Awards (2012) (pořad)

Stejně jako pitomečci z Paranormal Activity přiživující se na mršině found footage hororů, se exekutivní producenti rozhodli po Scorsesovsku vzdát hold kinematografii a skončilo to sestřihem z Twilligthu a komentářem Sandlera. Go buck yourself.

Ghost Rider 2 (2011)

Magoři z Cranku vzali handheldky, nazuli kolečkové brusle, zavěsili se na dráty a nechali Nickyho zasmát se/zakřičet si v prvním z jeho letošních 27 filmů. Co já na to? Whatever...

Warrior (2011)

To nám tu zase na CSFD zavládlo pohoršení, že si tu ti sprostí a filmuneznalí uživatelé hodnotí filmy JAK SE JIM ZLÍBÍ a PODLE SEBE. Člověk by to očekával od totalitního kritika hvězdiček Maláriekyho, který udává filmové trendy a krutě trestá každé ubylé procento, jenže Zlaté MaLimy se rozdávají někde jinde. Že by se chlapcům a děvčatům nelíbilo pornohvězdné jméno "Tom Harder"? Táta je v mládí řezal v obývacím ringu? Nebo jsou permanentně zavřeni v klecích lékařských ústavů? Kdo wee...

Žena v černém (2012)

Dneska už si u těch hororů nemůže být nikdo jistý. Nechte to radši na conquistadorech a mužích s příjmením Wang, Lee, Yang a Chung. Tohle Paranormal Activity navlečené do zaprášené a bahnité Anglie vám žrát nehodlám. No hlavně, že chlapec, který přežil zase přežil a publikum se spontánně lekalo, když zvukař řádně ohulil úder celé na babiččiných kukačkách. Bojím se... že Hammer prostě s úctou neskoná.