• Pohádka

Malviviendo (2008) (seriál)

Autentický , pankovej povzdech

Rybí legendy Jakuba Vágnera (2011) (seriál)

Uznávám jeho nezlomitelnou víru v úspěch a dobrodružství . Velmi odvážný to Jakub.

Top Gear 2010 (2002) (pořad) odpad!

Jedinej díl a POVIDÁM DOST. Když sešlápnete pedál až na podlahu jede to jako kdyby byla pod kapotou místo dvanácti válce šestnáctihlavá osmnáctiletá saň , lidičky připadám si jako jako jako bych seděl doma v gauči a vůbec jako . Pro větší požitek vypínám trakci vy banáni o´´ooóoóoó klárksooónee seš si jistej? nééé é . (miluju tyhlenz třeskutě vtipný průpovídky servírovaný partičkou teploušů) Jako to nestačí , právě mi dosedá na střechu vrtulník tak se podívejme co unese německej bručoun ! TO vás snad nezajímá kolik ten MERKL unese? vždyť je to zajímavý a důležitý faktor každého automobilu , vite! Dnešní lahodivý , velice podstatných parametrů plný díl nepostrádající přízemní imfatilnost zakončíme skokem do bázenu na zahradní párty kam jsem byl přizván jak jinak než borec nakonec . Ano Ano opravdu !! (skočil s merklem do zahradního bazénku kripl.) V tom vypjetí zapomínám zmínit jak jsem si cestu krátil přes vojenský prostor SAS kde se mě snažilo zasáhnout asi 44 tvrdejch hochů (tušim útočnou puškou G3). Strašlivá legrace. Všechny ty klárksoni - hamondi a co já vim kdo všecko by zasloužili napadnout .Hovínka. Tenhle cirkus by měl nosit název ?,, Když buzíci chytnou mízu " Zbytečně poznamenávaj mladejm makovice jelikož potřebnejch informací se životem slučitelnejch nabízí tento skvost velmi pomálu . Všichni -dykové-kotkové-tachecí-leošové-davidové ,popadněte se za pacinky a společně usedněte před metrovou úhlopříčku k pořadu TOP GLEAM.(opravdu duchaplný komentáře vystavujete např.: ,,Nejsem zas takový fanda automobilů" - a proto se dívám na top gleam a proto dávám pět hvězd ! ááá ááá Jakej doktor? , tohlenz nejde pochopit .) Tento pořad čeká napadení.

Ulovit miliardáře (2009)

Tohlenz to vorel už trochu přehnal . Plochej útok na židle a cigny . V každym okamžiku spatření Sedláčkový mi cukala noha a koutek tlačítka stop ale přežiješ , viť.

Život je pes (1933)

HAAS - ADINA do výkladní skříně dej s cedulí --- POZOR- obsahuje všechny nakažlivé prvky komedie

Svět kde se žebrá (1938)

Můj pes , vtipem sršící kokain lokomotiva HAASSS v dalším vynikajcím filmečku . Miluju HAASE. Jak štědrá ta předválečná atmosféra ,že? Vono koks jako lék na nechutenství v lekárně za 10 šupáků - né nadarmo se říká - tatíček masaryk-

Kluci to taky chtěj... a pořád! (2002) odpad!

Z částečného donucení přišla povinnost sledovat tu verbež a opravdu - nečekal sem to až natolik skandální. Němci uměj odjaktěživa auta a výrobu filmů by jim konečně mohli zakázat. Mluvící pták ?? co to kurva je ? zasraně imfatilní přehlídka prostoty kdy se nesmějete těm rafinovanejm vtípkům ale skopčáckejm tvůrcům hovínek. Hlavní postava aneb majitel mluvícího ptáčka - no to byla taková tragédie , ukazatel neschopnosti. Když se vydá nějaká mamina pro synka do družiny ,kde ji hodná paní učitelka kladla za vinu synkovo nechutenství a cestou zpátky čirou náhodou narazí na cigána co vykonává veřejně prospěšný úklid hoven , neměla by dávat svému talentovanému synkovi duševní vklad v podobě asi takové - ,,synu estli se nebudeš dobře učit , takle dopadneš , no to myslim vážně " !!!!§ ale měla by okamžitě naběhnout , spustit nelegálně stáhlou kopii hovínka Kluci to taky chtěj... a pořád! a bezprostředně synkovi ukázat na hlavní postavu ,protože to je dokonalý příklad toho jak špatně se dá v životě dopadnout. Myslim ,oblíbený film vojty dyka ,ááááááhaa sršim vtipem.

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

Příjemně to sedí , popravdě nevim proč to všem příjde nedobrý . Jackie s negrošem jakoby spolu na základce seděli v lavici . Dabing negroše ječáku je dělanej drobek k nepochopení ale jinak docházelo na smích a na nudu ne , tudíž dobroš.

Mistrův syn (1978)

Jackie v nejlepších letech . Vtip na každym skoku , potěšil i starej mazák Siu .