Rambo: Poslední krev (2019)

Celkem zklamání - nemůžu si pomoci, ale ke konci jsem měl pocit, že sleduju Sám doma...

Cizinec ve vlaku (2018)

První půlka filmu byla výborná, napětí se dalo krájet. Bohužel pak se film zvrhl ve frašku plnou nesmyslných technických detailů (jako že někdo rukou rozpojí vlak, když každý vagon váží desítky tun, tudíž je ve spřáhle šílený tlak), nicméně i tak to nebylo špatné.

Úplně debilní zprávy (2018) (pořad)

Vtipné, výjimečně trapné (každý holt máme jiný vkus), ale minimálně několikrát za pořad se zasměju. Super moderátorka - baba, co si dovede dělat legraci sama ze sebe, oceňuji!

Dej mi své jméno (2017) odpad!

Tak za prvé: když se 31letý (na herci je prostě vidět, že měl třicítku za sebou, byť podle popisu mu je 24) spustí se 17letým, které jen tak z legrace zároveň průběžně sexuje s holkou, moc v tom romantiku nevidím. Za druhé: nemám rád scény o ničem, kde se jen díváme na tělo mladého kluka, co kouří a jezdí na kole. Opět bez romantiky. Za třetí: aby otec řekl synovi, že je velice vzácné mít homosexuální vztah, to mi přijde hodně, hodně přitažené za vlasy. Shrnutí: nechápu, co je na tomto filmu tak zvláštního. Za mě jednoznačně nuda, nuda a ztráta času.

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Začátek zajímavý a pak se to změnilo v cosi pro školáky na prvním stupni - nechápu, že každý dospívající musí mít tak zásadní psychický problém, aby to mělo vliv na to, jestli se podaří zachránit Zemi, nebo ne. Ztráta času.

Špunti na vodě (2017)

Příjemný letní film plný pohody. A je kupodivu i vtipný. Skvělé hlášky i scénář.

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Původně jsem chtěl před spaním vidět jen kousek filmu s tím, že se dodívám druhý den. Jenže to se nedalo - ponurá atmosféra filmu, rychlost děje a především charaktery postav pro prostě vtáhly do příběhu tak silně, že jsem se nemohl odtrhnout. Výborný film z drsného prostředí, přitom lze postoje jednotlivých postav pochopit.

Tvář vody (2017)

Naprosto nezajímavý film o tom, jak se němá uklízečka zamiluje to "kohosi", o němž neví vůbec nic, jen jí je ho líto. Drama se moc nekoná, romantika s žabím mužem taky moc nefunguje. Napínavé to není taky, jen předvídatelné. Ztráta času a velký údiv nad tím, co všechno může dostat Oscara.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Batman, tedy člověk, zmlátí Supermana, který je schopný rukou prorazit beton. Ach jo. Totální kravina, natočeno jen kvůli efektům.

Deník strojvůdce (2016)

Typický případ filmu, kde trailer obsahuje všechno vtipné z celého filmu. Komedii si představuji jinak - film je spíše depresivní, nikoliv však nezajímavý. Chtělo by to ale i více reality - přece jen telefon strojvedoucímu "přehodila se nám signalizace, místo zelené svítí všude červená" asi moc možný nebude.