Dítě Bridget Jonesové (2016)

Není to špatný film, jen nereálný. Nebo si myslíte, že se v dnešní době dva lidi, kteří se vidí ten den poprvé, vyspí bez kondomu? A že když si v bankovní zóně, kam můžete vstoupit jen s platební kartou, vše necháte a odejdete, že je nereálné někoho na ulici poprosit, aby Vás tam svojí kartou pustil, když kabelka a taška je vidět prosklenými dveřmi? A odešli byste od svých věcí raději moknout před svůj dům? Pochybuju. Bridget je nejen stará, ale úplně blbá. Zápletky možná nadchnou desetileté dítě, ale nás ve středním věku spíš vedou k zamyšlení "jak to, že ji vůbec někdo chce"....

Hořkých sedmnáct (2016)

Nechápu tak vysoké hodnocení filmu. Když jsem kráva a nesnesu, že se má kamarádka dala dohromady s bratrem, chovám se jako čúza a nesnáším celý svět, není to žádné drama o dospívání, ale spíš o tom, že mi nedal dlouho nikdo pár facek. Když jsem nasraná na všechny kolem, proč by mě měli mít rádi? A proč mi ostatní bychom se na to měli dívat?

Kocour Bob (2016)

Sice mi není jasné, jak obyčejná kočka může přitáhnout pozornost tolika lidí (kdyby to byla panda, pochopil bych), nicméně přesto tento film hodnotím velmi vysoko, neboť je na něm poznat, že jde o příběh ze života a nikoliv o vymyšlený scénář.

Pasažéři (2016)

Vzhledem k hodnocení a také nepravdivému popisu děje tady na csfd.cz (ti dva pasažéři se rozhodně poruchou neprobudí) jsem čekal nějakou sci-fi, místo toho se film jeví jako podprůměrný film zasazení do zcela nereálné kosmické lodi, jde je tolik místa, že se jeden musí zamyslet nad tím, proč v letadlech na Zemi šetříme každý centimetry a do vesmíru posíláme lodě s halami, bazény a dalšími kravinkami pro spící pasažéry. Prostě normální film - něco začne, pak se zdá vše super, pak se to celé pokazí, zdánlivě spraví, opět pokazí... a tak to jde až do konce.

Warcraft: První střet (2016) odpad!

Neznám počítačovou hru a tak mi přijde, že film neměl žádný děj. Technicky a graficky byl film dobrý, ale jaksi o nic nešlo - prostě se tam mydlily dvě skupiny mezi sebou, občas se do toho připletla třetí. Červená karkulka má lepší zápletku, no chybí jí kouzla a čáry. Jednoznačně ztráta času.

Ant-Man (2015)

Ze začátku moc rozvláčné, nudné. Ke konci akční, ale i tak mám z filmu pocit, že se tvůrci za každou cenu snažili vymyslet něco nového a moc se jim to nepodařilo.

Bez kalhot XXL (2015) odpad!

Spoiler(!): Stáří známí jedou na vystoupení autem, to se vybourá (protože řidič zavře oči, což je logické, to přece každý řidič za volantem běžně dělá), takže si musí sehnat nové auto, dojedou do cíle a předvedou své vystoupení. Tolik děj celého filmu, zábava se nekoná, striptýz také ne, vlastně nerozumím tomu, proč to někdo kladně hodnotí. Ztráta času. Více děje uvidíte v každém večerníčku....

Bod zlomu (2015) odpad!

Děj prakticky žádný, film jen o efektech (myšleno o extrémních sportech). Ekologové se nechávají vozit na hory vrtulníkem. Naprostá ztráta času.

Jupiter vychází (2015)

Divné, dlouhé, nudné. Zápletka k neuvěření. Možná to má působit na dospívající holčičky, aby doufaly, že mohou být výjimečné a z nebe se snese hrdina, který jí změní život. Pro nás ostatní je to ukecaná nuda.

Legendy zločinu (2015)

Dlouhé, nudné, bez akce a bez děje. Příběh na 5 minut. Sice hezky natočené, ale ztráta času.