Ripley (2024) (seriál)

Na začátku jsem to málem vzdal, ale když člověk vydrží první tři díly, tak pak už to stojí za to.

Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)

Jako knížka má 256 stran a točit z ní skoro 3,5 hodinový film je totální nesmysl. Za mě to začíná být zajímavé a má to trochu spád až s příchodem FBI. Vše co bylo předtím by se dalo zkrátit na polovinu možná i míň.

Čas zabíjet (1996)

Film byl skvělej kvalitní filmařina, ale člověk by si to víc užil, kdyby v obsahu nebylo napsáno jak dopadne ten soud. To je brutální fail :(

The Jester (2023)

Jester to jak vypadá a funguje je skvělá myšlenka. Zpracování když člověk bere v úvahu, že je to "Béčko" není nejhorší, ale scénář a hlavně posledních cca 20 minut je dost slabých. Přesto za nápad 3*

Tajná centrála (2022)

Nechápu to přehnaně kritický hodnocení co tenhle film dostává. Je to film především pro děti a věřím, že ty z něj budou nadšené. Za mě v pohodě průměr. Netřeba to hodnotit z pozice dospělého diváka, který není cílovka tohoto filmu.

The Gray Man (2022)

Mě to přijde jakože John Wick má novou konkurenci :). Ale kapitán Amerika se mi jako záporák nelíbil ... neseděl mi tam.

Ms. Marvel - Tehdy a teď (2022) (epizoda)

Koukal jsem na hrdinský Marvel seriál nebo dokument o rozdělení Indie? Who knows...

Nechte ho jít (2020)

Takový to kdy ženská si něco vymyslí a chlap to odsere. No prostě klasika.